مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

در آستانه جام جوان پهلوان روسای هیات‌های ورزشی باقرشهر با شهردار دیدار کردند

در آستانه برگزاری رویداد بزرگ فرهنگی و ورزشی جهان پهلوان شهردار باقرشهر با رؤسای هیئات ورزشی دیدار و گفتگو کرد.

0 2,317

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، نشست شهردار باقرشهر و رؤسای هیئات ورزشی باقرشهر در آستانه برگزاری بزرگ‌ترین رویداد ورزشی و تاریخی استان تهران در سالن جلسات شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
مرتضی همتی در این نشست با اشاره به برگزاری جام جوان پهلوان در شهر باقرشهر اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته جام جوان پهلوان با مشارکت بیش از 5 هزار ورزشکار در بیش از 25 رشته ورزشی در سطح استان تهران و با حضور بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه برگزاری رویدادی با این کمیت و کیفیت در سطح استان تهران بی‌سابقه است افزود: جام جوان پهلوان با همت و پیشنهاد شهرداری باقرشهر و همراهی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از 5 بهمن‌ماه در راستای معرفی بهتر ظرفیت‌های ورزشی این شهر قهرمان‌پرور و آغاز می‌شود.
شهردار باقرشهر در ادامه گفت: به‌منظور برگزاری هرچه بهتر این رویداد بزرگ، 3 سالن ورزشی فدک، غدیر و خانه ژیمناستیک اورهال شده و اقداماتی نیز برای آماده‌سازی سایر میادین ورزشی صورت گرفته تا ورزشکاران در این ایام بدون هیچ‌گونه مشکلی در رقابت‌ها شرکت کنند.
همتی تصریح کرد: اجرای مسابقات ورزشی تحت نظارت اداره ورزش و جوانان باقرشهر و توسط هیئات ورزشی برگزار می‌شود لذا رؤسای هیئات ورزشی باید نهایت توان خود را در برگزاری باشکوه این برنامه عظیم به کار بگیرند .

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.