مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

جشنواره فرهنگی و هنری اقوام ایرانی در باقرشهر برگزار شد

جشنواره فرهنگی و هنری اقوام ایرانی با برپایی 10 غرفه و سیاه چادر در آئین افتتاحیه بزرگ‌ترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران “جوان پهلوان” برگزار شد.

0 1,334

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، در آئین افتتاحیه بزرگ‌ترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران با عنوان جام “جوان پهلوان” که در بوستان عطر سیب باقرشهر برگزار شد، جشنواره فرهنگی و هنری اقوام ایرانی نیز با برپایی 10 غرفه و سیاه چادر به پذیرایی از شرکت کنندگان پرداخت.
این جشنواره مخصوص جوانان، نوجوانان و بانوان طراحی شده بود که انواع و اقسام سرگرمی‌ها و بازی‌های محلی از جمله دارت، پینگ‌پنگ، فوتبال‌دستی، توپ و تور، طناب‌کشی، هفت‌سنگ و نیز باری‌های قرآنی و… در آن برگزار و مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.
استیج اجرای برنامه‌ها، موسیقی زنده و اقوام ایرانی، عروسک‌گردانی، نمایش عروسکی و نیز سیاه چادر عشایر ایرانی نیز در این جشنواره فرهنگی برپا شد و با پخت نان و ارائه نان داغ، پنیر و چای از میهمانان و شهروندان پذیرای شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه