مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

اختصاص ۸۰‌ میلیارد تومان اعتبار توسط شهرداری تهران برای تکمیل پل باقرشهر

رئیس شورای اسلامی شهرستان ری گفت : با پیگیری های صورت گرفته و با همکاری اعضای محترم شورای اسلامی تهران ری و تجریش و شهرداری تهران ، ۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل پل ورودی شهر باقرشهر اختصاص پیدا کرده است.

0 1,937

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ جعفر بندی شربیانی در هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهرستان ری با اشاره به جنگ غزه و نسل کشی صورت گرفته در این جنگ اظهار داشت : جهاد بزرگی که در غزه رخ داد طبق منویات مقام معظم رهبری تسریع شدن سقوط و نابودی نهایی اسرائیل را رقم زد و ما در این جنگ شاهد شدیدترین رفتارهای ضد انسانی در غزه هستیم.

وی با اشاره بر اینکه بنای جمهوری اسلامی مواجه‌ی جدی با این جرثومه ظلم و فساد(اسرائیل) است‌ افزود : این سنت الهی است که ظالم پایدار نخواهد بود و همه‌ی مردم دنیا نه برخی از حاکمان طرفدار ظلم ، با راهپیمایی های میلیونی به طرفداری از مردم مظلوم غزه پرداختند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران ری و تجریش ادامه داد : این هفته تهران روزهای سختی را به لحاظ آلودگی هوا گذراند و واقعیت این است که آلودگی هوا حق عام مردم را برای زندگی تضییع می کند اما ما در کشورمان موانع بزرگتر از این را پشت سر گذاشته و حل این معضل یک هماهنگی و اراده ملی را می طلبد.

او با تاکید بر برخورد قاطع با عوامل آلودگی گفت : مدیریت شهری و شهرداری تهران نهایت تلاش خود را در این حوزه انجام می دهند و حتی طی روزهای اخیر مصوبه ای داشتیم که در روزهایی که هوا آلوده است ، فروش طرح ترافیک نداشته باشیم.

شربیانی با بیان اینکه نفس کشیدن در تهران سخت شده و متعاقب آن در شهرستان ری نیز مردم و دستگاه‌ها با مشکلاتی روبرو شدند افزود : در خصوص اینکه نیروگاهها مازوت سوزی دارند یا خیر ، مبنای اظهار نظر بنده گزارش اصل نود است که از مازوت سوزی در تعدادی از نیروگاه‌ها خبر می دهد.

وی تصریح کرد : وقتی ما به نیروگاهی می گوییم برق تولید کند و در زمستان هم به دلیل مصرف زیاد گاز می گوییم از گاز استفاده نکند ، خب در نتیجه برای تامین سوخت دچار مشکل می شوند و به سراغ سوخت هایی مثل مازوت می روند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان ری با اشاره با اقدامات فرماندار ری طی ۲ ماه گذشته اظهار داشت : حضور در بخش ها ، حضور در بین مردم و توجه به ظرفیت های ری سر لوحه کار جناب آقای باب الحوائجی بوده و واقعیت امر این است که از نماینده دولت مردمی آیت الله رئیسی در ری هم جز این انتظار نمی رود.

او ادامه داد : چند موضوع را توسط شورای اسلامی شهرستان ری از فرمانداری پیگیری می کنیم و در جلسات هم به فرماندار محترم اعلام شد که مهمترین آنها گازرسانی به روستاهای بخش فشافویه و تکمیل کمربندی قلعه نو بوده و می توان با استفاده از ظرفیت های مردمی و شورایی آیت پروژه ها را به سرانجام رساند.

با مقصرین حادثه تلخ قیامدشت باید برخورد شود

جعفر شربیانی ضمن تسلیت به خانواده کودک سقوط کرده در داخل کانال آب ری ورامین در محدوده قیامدشت گفت و بیان این مطلب که متأسفانه ما از این اتفاقات در ری کم نداشتیم بیان نمود : وقتی آب مصرف شده شهر تهران به ری فرستاده می شود و پس از یک تصفیه سطحی به ورامین ارسال می شود، در این بین باید بچه مردم ری در این کانال سقوط نماید که اینها کم لطفی و بی انصافی است در حق مردم ری و حتما باید با کسانی که در موضوع سقوط بچه ۸ ساله در کانال آب ری ورامین در محدوده قیامدشت قصوری داشتند برخورد شود.

وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت شهرداری تهران برای حل معضلات شهرستان ری استفاده کرد گفت : تکمیل پل ورودی شهر باقرشهر بعد از گذشت بیش از ۱۰ سال و با همکاری شهرداری تهران در اصلاحیه بودجه ۱۴۰۲ تامین اعتبار شده و شهرداری باقرشهر هم مجوز تجهیز کارگاه را گرفته و با اعتبار و بودجه شهرداری تهران، اجرای این پروژه بزودی آغاز خواهد شد .

رئیس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بالغ بر ۸۰ میلیارد برای پروژه پل باقرشهر توسط شهرداری تهران در نظر گرفته شده است اظهار داشت ؛ ما به عنوان یک وظیفه این را در شورای شهر و مدیریت شهری تهران جا انداختیم که در ازای مشکلات و معضلاتی که شهر تهران در شهرستان ری و شهرهای پیرامونی دیگر ایجاد کرده، خدماتی را باید بدهد و نگاه دکتر زاکانی نیز در این خصوص نگاه کمک و یاری می باشد.

او همچنین از اجرای پروژه تعریض ورودی کهریزک در آینده نزدیک خبر داد و گفت : در محور کهریزک و از سمت ایستگاه مترو این شهر ، گره‌ی ترافیکی دیگری را به دلیل وجود زیرگذر بهشت زهرا داریم که این هم در اصلاحیه بودجه شهرداری تهران آوردیم و تجهیز کارگاه آن در دی ماه انجام خواهد شد.

شربیانی در پایان گفت : تکمیل رمپ و لوپ های ورودی نمایشگاه شهر آفتاب و شهر کهریزک از بزرگراه خلیج فارس دیگر پروژه‌ی مهمی است که در بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تهران در نظر گرفته شده و بزودی این پروژه نیز شروع خواهد شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.