مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بازداشت خانم شیاد 200 میلیاردی در شهرری / شگردش خاص بود

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری خانم کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی خبر داد.

0 89

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری؛فرمانده انتظامی شهرستان ری سرهنگ محمد قاسم طرهانی از دستگیری خانم کلاهبرداری خبر داد که در پوشش موسسه کاریابی 200 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ طرهانی گفت: در پی ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی این فرماندهی و اظهارات مالباختگان مبنی بر اینکه خانمی در پوشش مؤسسه کاریابی و دادن وعده‌هایی با سوددهی زیاد از مالباختگان مبالغی به ارزش 200 میلیارد ریال گرفته و پس از مدتی موسسه را تعطیل و متواری شده است موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود:کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ری با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مناسب، سرانجام موفق به شناسایی محل اختفای این فرد در یکی از شهرستان‌های استان البرز شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: مأموران پس از انجام هماهنگی‌های قضائی با انجام یک عملیات هدفمند موفق شدند این کلاهبردار متواری را در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی این شهرستان منتقل کنند.

رئیس پلیس شهرستان ری بیان داشت: متهم در تحقیقات تخصصی و فنی کارآگاهان به کلاهبرداری200میلیارد ریالی در پوشش موسسه کاریابی، از شهروندان اعتراف کرد.

 سرهنگ طرهانی با اشاره شناسایی 12 مالباخته گفت: متهم با دستور قضائی جهت انجام تحقیقات تکمیلی وشناسایی دیگر مالباختگان ، تحت نظر پلیس آگاهی قرار دارد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.