مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دستگیری 2 سارق زورگیر در دولت آباد

سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرسیتان ری از دستگیری 2 مرد جوان که از افراد در محدوده “دولت آباد” با تهدید سلاح سرد زورگیری می کردند، خبر داد و گفت: متهمان به 5 فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کردند.

0 184

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سرهنگ “محمد قاسم طرهانی” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس، در تشریح این خبر بیان داشت: آبان ماه سال جاری فردی به کلانتری دولت آباد مراجعه و اظهار داشت؛ بنده در “دولت آباد” در حال عبور بودم که ناگهان2 مرد جوان با در دست داشتن سلاح سرد از نوع قمه به سمت من حمله ور شدند و تلفن همراه، پول نقد بنده را به سرقت بردند که تقاضای رسیدگی به موضوع را دارم.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده سریعاً در دستور کار ماموران کلانتری آن محل قرار گرفت و گشت زنی های هدفمند آغاز شد که سرانجام روز گذشته عوامل گشت نامحسوس کلانتری در حال پوشش دهی نقاط مورد نظر بودند که 2 مرد جوان را در یک پارک در محدوده “دولت آباد” مشاهده نمودند.
سرهنگ طرهانی گفت: در این حین ماموران در یک عملیات پلیسی نسبت به دستگیری آنان اقدام که با اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری، پلیس سارقان را زمین گیر و دستگیر کردند و از آنان 2 قبضه سلاح سرد (قمه-چاقو) و یک دستگاه تلفن همراه هوشمند مسروقه کشف گردید و سپس به کلانتری منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: متهمان 25 الی 32 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 5 فقره سرقت مشابه معترف و اظهار داشتند پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه و اموال مسروقه را به افراد نا معلومی فروخته اند.
طرهانی در پایان با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطرنشان کرد: شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد و همچنین امنیت مردم خط قرمز پلیس است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.