مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

قتل هولناک جوان نمایشگاه دار در شهر ری / جنایت معمایی فاش شد

جوان تهرانی که در شهرری نمایشگاه خودرو داشت در سناریوی هولناکی در خانه اش به قتل رسید.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی انعکاس ری؛سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ری در خصوص قتل جوان نمایشگاه دار شهرری گفت: 13 آبان ماه سال جاری خبر مفقود شدن پسر جوانی توسط بستگانش به پلیس مخابره شد و ماموران همراه با تیمی از آتش نشانان بلافاصله پس از گرفتن دستورات قضایی لازم برای ورود به منزل فرد مفقود شده، به خانه پسر جوان که در یکی از برج های شهرری بود اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه با اشاره به مشاهده جسد مقتول در حمام خانه اش افزود: در همان لحظه ورود به خانه جوان نمایشگاه دار ماموارن با جسد خونین پسر جوان در حمام خانه اش روبرو شدند که بنا بر نظریه تیم پزشک قانونی و تشخیص هویت در محل جرم مشخص شد این پسر جوان که امین  نام دارد با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است. سرهنگ طرهانی گفت: دستور رسیدگی ویژه به این پرونده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان ری قرار گرفت و  مشخص شد، وی یکی از نمایشگاه داران خودرو در همان منطقه جنوب تهران است و شرایط مالی خوبی داشته و در بررسی از صحنه جرم مشخص شد 2 گوشی موبایل گرانقیمت پسر جوان نیز به سرقت رفته است و سناریوی قتل با انگیزه سرقت پیش روی تیم پلیسی قرار گرفت.

سرهنگ طرهانی در ادامه  افزود: تحقیقات برای شناسایی عاملان این جنایت ادامه داشت تا اینکه صبح روز یکشنبه 21 آبان مردی ناشناس با یک کارت شناسایی جعلی که خود را از عوامل بیمارستان معرفی کرده بود به برج محل سکونت مقتول مراجعه کرده و عنوان داشت برای بردن خودروی امین آمده که همین موضوع باعث شد حراست برج با پلیس تماس گرفته و گزارش مراجعه مرد مشکوک را مخابره می کند.

وی گفت: ماموران پلیس به محل جرم اعزام شده و مرد جوان را بازداشت کردند و پس از انتقال وی به کلانتری و تحقیقات دست به افشاگری زد  و  ادعا کرد 2 مرد از او خواسته اند تا با مراجعه به خانه پسر جوان ، خودرویش را از پارکینگ برج برداشته و به آنها برسانم.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه تصریح کرد: اعترافات متهم کافی بود تا کارآگاهان 2 جوان دیگر را که در سناریوی این جنایت نقش داشتند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه ظهر امروز دستگیر کنند .

سرهنگ طرهانی افزود: متهم اصلی پرونده پس از دستگیری به قتل پسر جوان با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد و در بازجویی ها عنوان کرد چند سالی بود که با مقتول دوست بودم و او را می شناختم ، از چندی قبل متوجه شدم که امین در خانه اش  مقدار زیادی دلار و پول نقد دارد، و وسوسه شدم تا دست به سرقت بزنم به همین خاطر ماجرای سرقت را به یکی از دوستانم مطرح کردم و او نیز پذیرفت در قبال گرفتن سهم در این سرقت مرا همراهی کند.

رییس پلیس شهرری  ادامه داد: متهم در ادامه با همدستی یکی از دوستانش به بهانه خرید یک خودرو و قرار برای معامله به خانه امین در برج معروف شده و پس از اطمینان از تنها بودن پسر جوان با وی درگیر شده و ابتدا یکی از متهمان مقتول را روی زمین انداخته و ضرباتی به ناحیه پهلو وی زده و سپس همدست وی چاقو را از دست متهم اول گرفته و در ادامه ضربات دیگری به ناحیه سینه و قلب متهم می زند که پس از اطمینان از مرگ جوان نمایشگاه دار جسد را به حمام خانه انتقال می دهند و در بررسی از خانه متوجه می شوند که هیچ پول و دلاری در خانه نیست و تنها گوشی موبایل و چند عطر گرانقیمت را از خانه به سرقت می برند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ری در انتها تصریح کرد: عاملان جنایت پس از کشتن این پسر جوان لباس های خودش را که خونین شده بود داخل یک کیسه گذاشته و از لباس های مقتول که در خانه بود استفاده کرده و از صحنه جرم خارج می شوند که سعی داشتند با این ترفند سناریوی قتل را به گردن افراد دیگری بیندازند که راز این جنایت خونین با تیزهوشی ماموران فاش شد.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر با دستور مقام قضایی در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته اند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه