مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

فرماندار ری از افتتاح 110 پروژه عمرانی در هفته دولت خبر داد /استاندار تهران فردا میهمان شهرستان ری است

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری از افتتاح و بهره‌برداری ۱۱۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با مبلغی بالغ بر ۴۹۵۴ میلیارد تومان و ظرفیت اشتغال‌زایی ۱۸۴۶ نفر در هفته دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛محمد بشارت عصر امروز در نشست خبری هفته دولت با اشارت به اقدامات صورت گرفته در شهرستان ری اظهار داشت: امیدآفرینی یکی از مصادیق جهاد تبیین است که در مجموعه دولت با نمایش اقدامات و دستاوردها اجرایی می‌شود.

وی افزود: در هفته دولت تلاش می‌کنیم تا مردم با نتایج تلاش‌های نظام اسلامی بیشتر آشنا شده و دروغ بودن محور اصلی تبلیغات دشمنان اسلام مبنی بر ناکارایی و ناکارآمدی نظارم آشکار شود.

فرماندار ویژه شهرستان ری در ادامه گفت: بیان دستاوردهای نظام که دشمن آن را هدف گرفته است بسیار راهگشا خواهد بود زیرا که هیچ دولتی بدون کمک مردم نمی‌تواند در مسیر پیشرفت گام بردارد.

بشارت تصریح کرد: از سوی رئیس جمهور در جلساتی تکرار شده که زمانی اطلاع رسانی پروژه‌ها اعلام شود که کار عملیاتی شده و بروکراسی اداری آن پایان یافته باشد لذا وقتی پروژه در مرحله تجهیز کارگاه قرار می‌گیرد قابلیت اطلاع رسانی خواهد داشت.

وی تأکید کرد: دهیاری‌های شهرستان ری سالانه در حدود 500 میلیارد تومان هزینه کرد دارند که باید 60 درصد از آن معادل 300 میلیارد تومان به پروژه‌های عمرانی اختصاص یابد اما عزم این موضوع در دهیاری‌ها نبود.

معاون استاندار تهران با اشاره به هماهنگی‌های لازم در هفته دولت گفت: 110 پروژه عمرانی – اقتصادی با مبلغی بالغ بر 4954 میلیارد تومان در هفته دولت در شهرستان ری افتتاح می‌شود که 95 پروژه عمرانی و 15 پروژه اقتصادی است.

وی تصریح کرد: در 110 پروژه تعیین شده و به ویژه 15 پروژه اقتصادی زمینه اشتغال 1846 نفر فراهم شده است.

بشارت تصریح کرد: در حدود 605 میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای پروژه‌های عمرانی و 4349 میلیارد تومان جهت اجرای پروژه‌های اقتصادی اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: در هفته دولت امسال 23 پروژه کلنگ‌زنی با 156 میلیارد تومان اعتبار تبیین شده که در زمینه اجرای پروژه‌های اقتصادی و‌ کلنگ زنی رتبه برتر و اول استان را به خود اختصاص داده است.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری تأکید کرد: درصد رشد پروژه‌ها از 56 پروژه با 4720 میلیارد تومان در سال 1401 به 110 پروژه در سال 1402 با اعتباری بالغ 4954 میلیارد تومان رسیده است.

بشارت با اشاره به افتتاح 4 پروژه آموزشی گفت: در زمینه سرانه آموزشی نقاط ضعفی وجود داشت که 4 پروژه آموزشی برای این مهم برنامه ریزی شده.

وی توضیح داد: پروژه‌های شهرستان ری در هفته دولت شامل 1 پروژه اورژانس، 3 پروژه اوقاف، 4 پروژه بنیاد مسکن، 5 پروژه جهاد کشاورزی، 1 پروژه علوم پزشکی، 2 پروژه راه‌آهن، 1 پروژه راه و شهرسازی، 2 پروژه برق منطقه‌ای و غیره است.
فرماندار ویژه شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: در زمینه توزیع برق و رفع مشکلات و معضلات 19 پروژه تعریف شده که با توجه به مشکلات موجود در حوزه برق و سرمایه‌گذاری‌هایی که به تعویق افتاده بود از دهه فجر تا به حال این پروژه با مبلغ 254 میلیارد تومان تعریف شده است.

از طريق مریم باحور
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه