مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

تکریم و معارفه دهیاران روستاهای قمصر و قلعه‌نو‌چمن

دهیاران روستاهای قمصر و قلعه نو چمن از بخش کهریزک معرفی شدند

0 119

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری به نقل از بخشداری کهریزک، با توجه به‌ اداره امور دهیاری روستاهای قلعه‌نوچمن‌ و قمصر به صورت سرپرستی طی یکسال اخیر، صبح امروز دو آیین تکریم و معارفه با حضور سرپرست بخشداری کهریزک، رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک، اعضای شورای اسلامی روستا و مسئولین بخشداری کهریزک در ساختمان دهیاری روستاهای مذکور برگزار و بر اساس حکمی از سوی هادی بادلی سرپرست بخشداری کهریزک، عیسی دوست‌محمدی بعنوان دهیار روستای قمصر و حمید عبدی بعنوان دهیار روستای قلعه‌نوچمن‌ منصوب شدند.

هادی بادلی در آیین تکریم و معارفه دهیاران روستاهای قمصر و قلعه‌نوچمن، دهیاران را سرپنجه‌های نظام اسلامی در روستا دانسته و بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان و پیشکسوتان روستا در راستای کمک به ارتقاء امور روستایی تاکید کرد.

بادلی دهیاران جدیدالانتصاب را به تقویت و تداوم روحیه جهادی با تشکیل تیم مشورتی متشکل از روحانیون، بسیجیان و نخبگان روستایی توصیه کرد.

سرپرست بخشداری کهریزک در ادامه گفت: با توجه به اینکه درحال حاضر روستائیان تمایل زیادی به سمت مهاجرت معکوس دارند، مدیران روستایی می‌بایست در انجام وظایف خود اهتمام بیشتری داشته باشند و با فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم، شرایط زندگی مطلوب را برای اهالی روستا فراهم‌کنند‌.

بادلی گفت: از دهیاران انتظار می‌رود با همفکری شورای اسلامی روستا، که پشتیبان دهیار است و ارتباط مستمر با بخشداری و شورای اسلامی بخش و درچهارچوب قوانین و مقررات مربوطه در مسیر شناسایی و رفع مشکلات موجود در روستاها گام بردارند.

بادلی در پایان با اهدای لوح سپاس از اقدامات صورت‌گرفته توسط حسین احمدوند سرپرست دهیاری روستای قمصر و شایان شاهمیری سرپرست دهیاری روستای قلعه‌نوچمن‌ در مدت زمان تصدی سرپرستی تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

همچنین در آیین تکریم و معارفه دهیار روستای قمصر از زحمات بی‌دریغ مرحوم فهیمی دهیار سابق روستای قمصر یاد شده و حاضران با قرائت فاتحه‌ای، خاطره وی را زنده نگه‌داشتند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.