مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بدرقه کاروان 22 هزار امدادگر مراسم پیاده روی اربعین

با حضور مسؤولان کشوری و استانی، مراسم بدرقه کاروان های امدادی و درمانی اربعین حسینی جمعیت هلال احمر برگزار شد.

0 653

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکای ری ؛مراسم بدرقه ۲۲ هزار امدادگر و نجاتگران داوطلب و کادر جمعیت هلال‌ احمر همراه با مانور خودروهای عملیاتی و آمبولانس‌های این جمعیت برای اعزام به عملیات امدادی و درمانی اربعین حسینی در محوطه حرم حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.

در این مراسم مسؤل دفتر رئیس جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس جمعیت هلال احمر، استاندار تهران و دیگر مسؤولان حضور داشتند.

 غلامحسین اسماعیلی مسئول دفتر رئیس جمهور در این مراسم اظهار کرد: رئیس جمعیت هلال احمر و همکارانشان که از انسجام و آمادگی کامل عملیاتی برخوردار هستند با هوشیاری مراسم بدرقه نیروهای اعزامی‌به عراق را حرم مطهر امام خمینی(ره) انتخاب کردند تا یادآور شوند که هرچه داریم از برکت امام و خون شهدا است.

وی ادامه داد: امیدواریم ما در دولت بتوانیم با ترمیم زیرساخت‌ها و پشتیبانی از راهپیمایی بزرگ اربعین، به زائران حسینی خدمت کنیم.

اسماعیلی عاشورای حسینی را قیامی علیه ظلم و ستم خواند و گفت: عاشورای امام حسین(ع) نیم روزی بیش نبود، اما برای به ثمر نشستن نیازمند اربعین بود. چهل روزی که لازم بود تا این نهضت به ثمر برسد. اربعین سالروز به ثمر رسیدن قیام امام حسین و نماد پیروزی ایثار و مقاومت در مقابل ستم و ظلم است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.