مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

۲۰۰ پرونده سرقت پست مخابراتی در جنوب تهران کشف شد

فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق سابقه‌دار پست‌های مخابراتی در جنوب تهران و شهرستان ری خبر داد و گفت: متهم به ۲۰۰ فقره سرقت پست‌های مخابراتی معترف و ۲ مالخر نیز دستگیر شد.

0 197

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سرهنگ محمدقاسم طرهانی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری سارق، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت پست‌های مخابراتی در محدوده شهرستان ری در هفته‌های اخیر پیگیری موضوع سریعاً به‌صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری 131 قرار گرفت.

 وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم با پرسه زنی در مناطق جرم خیز در ساعات ابتدایی صبح و در فرصتی مناسب اقدام به قطع کابل‌ها و پست‌های مخابراتی کرده و آنان را به سرقت برده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه ابراز داشت: مأموران کلانتری شهرری با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی و بررسی دقیق دوربین‌های مدار بسته محل‌های جرم، در نهایت در سوم مرداد امسال هویت و مخفیگاه متهم را که از سارقان سابقه‌دار بود، شناسایی کردند.

 وی گفت: بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی روز گذشته تیمی از مأموران به مخفیگاه متهم در محدوده اتوبان آوینی مراجعه و طی یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

طرهانی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و اعتراف به 200 فقره سرقت پست‌های مخابراتی در جنوب تهران و شهرستان ری تصریح کرد: پس از انجام اقدامات تخصصی 2 مالخر وی شناسایی و در دو عملیات همزمان و جداگانه دستگیر شدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان گفت: تحقیقات جهت شناسایی دیگر متهمان و تکمیل پرونده همچنان ادامه دارد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.