مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

اخطار دادستان شهرستان ری به اراذل و اوباش

دادستان شهرستان ری از برخورد سریع، قاطعانه و بدون اغماض با اراذل ‌و اوباش ری خبر داد و گفت: در جریان ۳ درگیری دسته‌جمعی ماه های اخیر ۷ نفر از مرتکبان اصلی درگیری بازداشت و ۱۰ نفر نیز به‌طور موقت و با قرار وثیقه فعلاً آزادند.

0 317

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛با اشاره به دستگیری گروهی اراذل‌واوباش شهرستان ری اظهار داشت: در سطح شهرستان ری و از سوی دادستانی برخورد سریع، قاطعانه و بدون اغماض با اراذل‌واوباشی که امنیت محلات را به خطر می‌اندازند در دستور کار قرار گرفته و هیچ‌گونه مماشاتی در برخورد با پدیده اراذل‌واوباش صورت نخواهد گرفت.

وی افزود: در ماه‌های اخیر شاهد 3 فقره درگیری دسته‌جمعی اوباش و قمه‌کشی در محله‌های امین‌آباد، 13 آبان و خط آهن (سرگرد محمدی) بودیم که باعث نگرانی شهروندان شده بود لذا دادستانی شهرستان ری در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی با قاطعیت برخورد کرد.

دادستان شهرستان ری در ادامه گفت: در برخورد با این جرائم از 17 نفر مشارکت کننده در نزاع‌ها 7 نفر از مرتکبان اصلی درگیری در بازداشت به سر می‌برند و 10 نفر نیز به‌طور موقت و با قرار وثیقه فعلاً آزادند.

رحیمی تصریح کرد: متهمان با عناوین اتهامی اخلال در نظم و امنیت عمومی، مشارکت در نزاع دسته‌جمعی، تخریب اموال عمومی و خصوصی تشکیل پرونده شده و در مراحل رسیدگی قضایی قرار دارند.

دادستان شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: به‌منظور پیشگیری از وقوع چنین جرائمی و نیز ایجاد بازدارندگی مناسب برخورد سریع و قاطعانه با اراذل‌واوباش در حال اجراست.

انتهای پیام/.

منبع تسنیم
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.