مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

اجتماع مردم ری به مناسبت روز حجاب در حرم عبدالعظیم برگزار می‌شود

مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع) ری با اشاره به برگزاری 40 عنوان برنامه به مناسبت هفته عفاف و حجاب در شهرری، اظهار کرد: اصلی‌ترین برنامه در شهرری، اجتماع بزرگ مردمی روز سه شنبه 20 تیرماه در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛منصوره عزیزی مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع) ری بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با هفته عفاف و حجاب 40 عنوان برنامه فرهنگی توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج در سطح شهرری برگزار خواهد شد.

وی گفت: برگزاری همایش‌ها، دیدار با خانواده شهدا، پیاده روی خانوادگی، پاتوق دختران برای رفع شبهات، ‌فعالیت در فضای مجازی و تجمع مدافعان حریم خانواده از جمله برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در شهرری است.

مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عبدالعظیم(ع) ری ادامه داد: برپایی غرفه‌های عفاف و حجاب، صدور بیانیه، برپایی نمایشگاه، تولید محتوا، تعویض رایگان بنرهای آرایشگاه‌های زنانه، مسابقات فرهنگی و نمایش فیلم‌های تاثیرگذار در پایگاه‌ها از دیگر برنامه‌هایی است که در این هفته برگزار خواهد شد.

عزیزی تصریح کرد: برنامه اصلی هفته عفاف و حجاب در شهرری، اجتماع بزرگ مردم شهرستان ری است که با عنوان «تجلی حیا» در روز سه شنبه بیستم تیر ماه از ساعت ۱۷ در شبستان آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی برگزار می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌های مختلف فرهنگی برای سه گروه از بانوان باحجاب، کم حجاب و بی حجاب از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده که این برنامه‌ها در طول سال ادامه دارد و در هفته عفاف و حجاب پررنگ تر خواهد بود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه