مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

باند سرقت موتور سیکلت در شهرری منهدم شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۱۰ سارق و مالخر موتورسیکلت در شهرری توسط پلیس آگاهی خبر داد وگفت: اعضای این باند به بیش از ۱۵۰فقره سرقت و مالخری موتورسیکلت اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سردار دوستعلی جلیلیان عصر پنجشنبه در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در محدوده شهرری و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان آن پلیس قرار گرفت.

وی افزود: باانجام اقدامات فنی واستفاده از شیوه های نوین وعلمی کشف جرم و بهره گیری از منابع و مخبرین توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان مشخص شد باندی از سارقان به‌صورت گسترده وحرفه ای در سطح شهرستان ری اقدام به سرقت انواع موتورسیکلت کرده و پس از سرقت اقدام به فروش و تغییر ارکان موتورسیکلت های مسروقه می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: پس از انعکاس گزارش به مرجع قضایی نیابت های قضایی لازم جهت دستگیری متهمان اخذ و تیم های عملیاتی این پلیس به‌صورت منسجم و هماهنگ درساعت اولیه بامداد، عملیات دستگیری سارقان را آغاز و ۱۰ سارق و مالخر را بازداشت کردند.

سردار جلیلیان خاطرنشان کرد: با مستندات و ادله جمع آوری شده توسط پلیس متهمان لب به اعتراف گشوده اند که پس از شناسایی و دعوت مالباختگان و تکمیل پرونده متهمان جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شدند.

سردار جلیلیان همچنین از دستگیری دو تن از قاچاقچیان بنام، درمحدوده شهرستان ری و کشف بیش از سه کیلوگرم مواد مخدر ازنوع شیشه و توقیف یک دستگاه خودرو توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر آن فرماندهی، خبر داد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.