مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

رفع تصرف 10 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی در خاورشهر

سرهنگ دوستعلی جلیلیان از آزاد سازی ۱۰ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی روستاهای خاورشهر خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش اراضی تصرف شده را ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

0 246

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به رفع تصرف اراضی در خاورشهر اظهار داشت: حفظ و حراست از بافت‌های کشاورزی از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی است و مبارزه با زمین‌خواران و سودجویان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی به دریافت خبر تصرف اراضی کشاورزی و زراعی توسط تعدادی افراد سودجو در روستاهای محدوده قلعه‌نو و آغاز تحقیقات پلیسی در این زمینه اشاره کرد و گفت: مأموران انتظامی ضمن هماهنگی با مراجع قضائی و کارشناسان اداره جهاد کشاورزی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه کارشناسان ارزش اراضی تصرف شده را 100 میلیارد ریال برآورد کردند و بیان داشت: در بازدید از این زمین‌ها مشخص شد، افرادی سودجو 10 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی را به تصرف خود درآورده و به صورت غیرقانونی به وسیله سیم‌خاردار و دیوار کشی محصور کرده‌اند.

جلیلیان در پایان خاطرنشان کرد: مأموران با هماهنگی مراجع قضائی اراضی و زمین‌های کشاورزی و زراعی را رفع تصرف کرده و متهمان دستگیر شده نیز به مراجع قضائی معرفی شدند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.