مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

کشف جسد مرد 60 ساله در کانال ری ورامین

رئیس آتش‌نشانی پاکدشت از کشف جسد مردی حدوداً ۶۰ ساله در کانال ری – ورامین در محدوده حصارامیر به قیامدشت خبر داد و گفت: با توجه به لبه شیب‌دار کانال، جزئیات فوت در حال بررسی است.

0 671

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ احمد تاجیک رئیس آتش‌نشانی پاکدشت، با اشاره به کشف جسد در کانال آب حصار امیر به قیامدشت اظهار کرد: در حدود ساعت ۱۱ پیش از ظهر امروز طی تماس تلفنی با آتش‌نشانی پاکدشت، از پیدا شدن یک جسد در کانال کانال مرگ ری – ورامین اطلاع یافتیم.

وی افزود: تیم آتش‌نشانی با تجهیزات کامل سریعاً به محل اعزام و اقدام به خارج کردن جسد مرد ۵۰  تا ۶۰ ساله از آب کرد اما چهره متوفی قابل شناسایی نیست لذا جهت بررسی و اقدامات قانونی تحویل نیروی انتظامی شد.

رئیس آتش‌نشانی پاکدشت در ادامه گفت: در بررسی اولیه مشخص شد کفش‌های فرد متوفی در کنار کانال بوده و با توجه به لبه شیب‌دار کانال جزئیات فوت در حال بررسی توسط کارشناسان است.

وی تصریح کرد: از همشهریان تقاضا داریم از نزدیک شدن به کانال‌های آب به دلیل شیب کنار کانال خودداری کرده تا شاهد حوادث دلخراش نباشیم.

تاجیک در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس اطلاعات اولیه مفقودی مردی با این مشخصات از روز جمعه اعلام شده اما اطلاعات تکمیلی در خصوص شناسایی جسد پس از تکمیل اطلاعات اعلام می شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه