مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

امام جمعه شهرری : عامل شکست فتنه ها بصیرت مردم و تبعیت از رهبری بود

امام جمعه شهرری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرری دلیل شکست فتنه ها ی اخیر را بصیرت مردم و تبعیت از رهبری دانست

0 555

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ حجت الاسلام سیدعلی شاهچراغی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرری ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به سالروز شهادت حاج قاسم سیلمانی اظهار داشت: من ندیدم رهبری چنین تقدیری از فردی کرده باشد؛ شهید سلیمانی مردم دار بود و شهادت شهیدان سلیمانی و ابومهندس دنیا را تکان دادند و بدانیم تجلیل از سردار سلیمانی تجلیل از انقلاب و اسلام است.

شاهچراغی با بیان اینکه امروز دشمن از طریق اقتصاد و بازار ارز به دنبال ایجاد شکاف است گفت: اخلاص آیت الله رئیسی به ما ثابت شده اما سو مدیریت در قصه ارز قابل مشاهده می‌باشد و مردم توقع دارند که به این سوءمدیریت ها رسیدگی شود.

امام جمعه شهرری با توجه به وقایع و فتنه اخیر در کشور بیان داشت: در این فتنه دیدیم که بسیاری از نوجوانان دهه هشتادی به میدان آمده بود که در این زمینه معلمان مقصر هستند و کم کاری کرده اند.

وی حماسه ۹ دی را حرکتی ملی و دینی دانست و گفت: این حرکت قائله فتنه ۸۸ را برهم زد و نشان داد که نقش مردم همیشه از اول انقلاب مهم بوده و همچنان هست.

خطیب نماز جمعه شهرری عنوان داشت: در فتنه اخیر خون دل‌ها خورده شد و اگر اراده خدا و عنایات اهل بیت نبود و اگر مجالس ایام فاطمیه نبود انقلاب آسیب می‌دید و می‌بینیم که خودشان هم اعتراف کردند که شکست خوردند و پیغام می‌دهند ما حاضر هستیم مذاکره کنیم و بدانید عامل شکست فتنه‌ها حضور و بصیرت و تبعیت مردم از رهبری بود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.