مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

شاخص آلودگی صوتی ایستگاه شهرری در وضعیت خطرناک است

میزان آلودگی صوتی ساعتی ایستگاه شهرری حدفاصل ساعت ۹ تا ۱۰ صبح امروز بر روی شاخص عددی ۷۱.۴۴ دسی بل قرار گرفته و خطرناک است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ یکی از ایستگاه های ثابت سنجش صوت تهران در میدان نماز شهرری قرار دارد و بر طبق اطلاعات دریافتی از این ایستگاه که به صورت آنلاین، روزانه و شبانه منتشر می شود شاخص ساعتی این آلودگی صوتی میدان نماز حدفاصل ساعت ۹ تا ۱۰ صبح امروز بر روی عدد ۷۱.۴۴ دسی بل قرار گرفته و این آلودگی صوتی خطرناک عنوان شده است.

همچنین میانگین ۹ ساعته یا شبانه (میانگین تراز صوتی از ساعت ده شب تا هفت صبح) این ایستگاه نیز ۶۸.۸۷ بوده که معادل آزار دهنده برای گوش انسان تلقی می شود.

از سوی دیگر شاخص ۱۵ ساعته یا روزانه (میانگین تراز صوتی از ساعت هفت صبح تا ده شب) این ایستگاه که معادل شاخص روزانه هم در نظر گرفته می شود نیز ۷۱.۷۵ دسی بل و خطرناک اعلام شده است.

براساس این گزارش، شاخص پایین تر از ۶۰ دسی بل سالم، بین ۶۰ تا ۶۵ نامناسب برای کودکان و بیماران، بین ۶۵ تا ۷۰ آزاردهنده و بالای ۷۰ خطرناک اعلام شده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه