مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

زورگیران راننده تاکسی ها در شهرری دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۴ سارق حرفه‌ای زورگیر، که با همکاری یکدیگر قصد زورگیری از راننده یک دستگاه خودروی تاکسی را داشتند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سرهنگ “دوستعلی جلیلیان” گفت: در پی گشت زنی‌های هدفمند تیم‌های عملیات کلانتری خاورشهر در محدوده “اشرف آباد”، یک دستگاه خودرو پراید سفید با ۵ سرنشین مشاهده می‌کنند.

وی افزود: ماموران کلانتری پس از زیر نظر قرار دادن سوژه متوجه حرکات مشکوک راننده می‌شوند که در این حین راننده درب خودرو را بازکرده و از خودرو پیاده و فرار می‌کند و ۴ سرنشین دیگر به تعقیب راننده خودرو می‌پردازند که بلافاصله گشت کلانتری وارد عمل شدند و عملیات دستگیری متهمان آغاز شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان ری بیان داشت: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز سارقان دستگیر می‌شوند و مشخص می‌شود که زورگیران قصد سرقت وجه نقد، گوشی موبایل و خودرو راننده تاکسی را با تهدید سلاح سرد داشتند.

سرهنگ جلیلیان در پایان گفت: متهمان به کلانتری منتقل و پس تکمیل تحقیقات پلیسی اعضای این باند ۴ نفره در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه