مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

لاستیک دزدان خاورشهر دستگیر شدند

فرمانده انتظامي شهرستان ري از دستگیری ۲سارق لوازم خودرو که در حال سرقت لاستیک خودرو بودند،خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری، سرهنگ “دوستعلی جليليان” در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت رینگ و لاستیک خودرو در محدوده خاورشهر بررسی موضوع سريعاً در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۷۷خاورشهر گرفت .

وی افزود: تیم عملیات کلانتری با انجام اقدامات فنی و بازبینی دوربین های مداربسته، مشخص گردید سرقت توسط ۲سارق انجام می شود که مشخصات ظاهری آنها در اختیار عوامل گشت های محسوس و نامحسوس قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان ری عنوان کرد: ماموران انتظامی با پوشش دهی نقاط جرم خیز و گشت زنی های هدفمند سارقان را درحال سرقت رینگ و لاستیک مشاهده می کنند که در عملياتی منسجم و سریع سارقان را دستگیر و به کلانتری منتقل می کنند.

سرهنگ جلیلیان خاطر نشان کرد: در پی جویی های انتظامی سارقان به ۹ فقره سرقت رینگ و لاستیک در محدوده خاورشهر معترف شدند که پس از هماهنگی قضائی و بازدید از مخفیگاه متهمان اموال سرقت شده کشف و به کلانتری منتقل شدند.

جلیلیان در پایان گفت : پس از شناسایی مالباختگان و کلانتری و اخذ شکایت، تکمیل پرونده و پایان تحقیقات متهمان جهت سیر مراحل قانوتی به دادسرا اعزام شدند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتنادامه