مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

3 زورگیر در محدوده کهریزک دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۳ زورگیر که با استفاده از سلاح سرد در محدوده کهریزک زورگیری می کردند، خبر داد.

0 15

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار کرد: در پی اعلام چند فقره زورگیری با استفاده از سلاح سرد (قمه و چاقو) در محدوده کهریزک، رسیدگی به پرونده را تیم عملیات کلانتری ۱۷۰ کهریزک به عهده گرفتند.

وی گفت: پس از انجام تحقیقات پلیسی و تجمیع پرونده های مشابه، به دست آمد که سارقان ۳ نفر بوده و با یک دستگاه موتورسیکلت سرقت ها را مرتکب شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری به افزایش تیم های گشت نامحسوس اشاره کرد و ادامه داد: روز گذشته ماموران این فرماندهی سارقان را با موتورسیکلت در محل خلوتی مشاهده می کنند و بلافاصله طرح مهار سارقان را عملیاتی و تعقیب و گریز متهمان آغاز شد.

جلیلیان در ادامه افزود: بعد از اجرای سریع طرح مهار، موتور سیکلت متهمان متوقف و هر ۳ موتور سوار دستگیر و به همراه ۲ قبضه سلاح سرد (چاقو و قمه) کشف شده به کلانتری منتقل شدند.

وی در پایان با بیان اینکه متهمان در تحقیقات به بزه ارتکابی معترف شدند و تاکنون به ۱۵ فقره زورگیری در محدوده این شهرستان اعتراف کردند، اضافه کرد: با شناسایی ۲ تن از مالباختگان هر سه سارق زورگیر با دستور قضائی روانه دادسرا شدند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.