مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران حماسه فتح خرمشهر در شهرری

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری از برگزاری طرح دیدار و تکریم از خانواده‌های شهدا و ایثارگران عملیات بیت المقدس در چهلمین سالگرد حماسه فتح خرمشهر خبر داد و گفت: در هفته نخست خردادماه۱۰۰ برنامه دیدار و مراسم فرهنگی مرتبط با ایثار و شهادت در شهرستان برگزار می‌شود.

0 117

حسین نصراله با تبریک چهلمین سالگرد حماسه فتح خرمشهر و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: به همت فرماندار و سایر مسئولان شهرستان طرح تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با قوت در حال برگزاری است و برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است که با توجه به پراکندگی ایثارگران عزیز در شهرستان از ظرفیت تمام نهاد‌ها برای اجرای این طرح استفاده کنیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری با بیان اینکه در هفته نخست خردادماه سال جاری۱۰۰ برنامه مرتبط با فرهنگ ایثار و شهادت و بزرگداشت شهیدان در شهرستان برگزار می‌شود، افزود: از دیگر برنامه‌های اجرایی به همین مناسبت می‌توان به نصب بنر تبلیغات محیطی، عطرافشانی گلزار شهدا، اعزام پیام‌آوران ایثار به مدارس، مراکز و محافل فرهنگی جهت سخنرانی و روایتگری و همچنین قرائت وصیت نامه‌های شهدای عملیات بیت المقدس در مدارس اشاره کرد.
نصرالله افزود: جهاد کاری است که دشمن برای تضعیف یا عدم احقاق آن هدف گذاری کرده است و در حال حاضر نیز دشمن در تلاش است تا جای جلاد و شهید را تغییر دهد لذا این مقوله اکنون به جهاد نیاز دارد.
 وی در ادامه گفت: جهاد تبیین در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت نقش مهم و اثرگذاری دارد و اصحاب رسانه در جهاد تبیین عنصر مؤثر و مهمی محسوب می‌شوند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: شهرستان ری همواره در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیشتاز بوده و 2953 شهید، 7300 جانباز، 486 آزاده و 160 شهید مدافع حرم سند غیور مردانی است که برای سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.