مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

کشف ۶ هزار عدد روغن خوراکی و ماکارونی احتکار شده در فروشگاه‌های قیامدشت

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری اعلام کرد: ۲۰۳ هزار بسته پوشک احتکاری در یک انبار غیرمجاز این شهرستان به ارزش ۱۰ هزار میلیارد تومان کشف شد.

لطف الله ستاره روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در بازرسی از انبارهای سطح شهرستان ری، بازرسان با مشاهده تخلف صورت گرفته در یک واحد نگهداری غیرمجاز کالا به دستور معاون دادستان ری وارد انبار شدند.

وی افزود: در این بازدید ۲۰۳ هزار بسته پوشک احتکار شده کشف و به دلیل اختفا و امتناع از توزیع با دستور تعزیرات حکومتی توقیف شد.

کشف ۶ هزار عدد روغن خوراکی و ماکارونی احتکار شده در فروشگاه‌های قیامدشت 

ستاره ادامه داد: روز گذشته در گشت مشترک اتاق اصناف شهرستان ری و دستگاه های نظارتی که همراه با نماینده حوزه قضایی بخش خاوران صورت گرفت، ۶ هزار عدد روغن و ماکارونی کشف و ضبط شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری اظهار داشت: اقلام مکشوفه به دستور رئیس حوزه قضایی بخش خاوران جهت رفاه مردم شهر قیامدشت با قیمت مصوب دولتی با نظارت بازرسان اتاق اصناف عرضه شد.

اجرای طرح تشدید نظارت بر نانوایی ها در شهرستان ری

وی یادآور شد: بازرسان اتاق اصناف روز گذشته به همراه نماینده واحد بازرسی فرمانداری ویژه شهرستان ری در ۲ شیفت صبح و عصر از نانوایی های این شهرستان در قالب طرح تشدید نظارت بر نانوایی ها بازدید به عمل آوردند.

ستاره اضافه کرد: در این بازرسی ها عرضه کنندگان آرد خارج از شبکه، گران فروشان و کم فروشان ضمن تشکیل پرونده به مراجع مربوطه معرفی شدند و خودروی حامل آرد به دستور معاون مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران و با همراهی عوامل کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم (ع) به پارکینگ منتقل شد.

گفتنی است طرح تشدید نظارت بر نانوایی ها به دستور فرماندار ویژه شهرستان ری و دادستان و به منظور جلوگیری از فروش آرد یارانه ای به صورت آزاد، کم فروشی و گرانفروشی انجام می‌شود.

منبع ایرنا
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه