مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

درخشش قیام‌دشت در بین شهرستان های استان تهران٫جهاد مدیران شهری برای آبادانی نگین شهرستان ری

شهرستان ری – با حضور محسن منصوری استاندار تهران و توکلی کجانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر پروژه‌های شهر طلایی قیامدشت افتتاح شد.

 

پایگاه خبری تحلیلی انعکاس ری ،عصر امروز همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حضور محسن منصوری استاندار تهران،حسین توکلی کجانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قیامدشت مدیران و مسئولان استان تهران و شهرستان ری و همچنین شهروندان شهر قیامدشت پروژه های عمرانی این شهر افتتاح شد.

برخی از پروژه های شهر قیامدشت :

بلوار آزادی شهر قیامدشت با اعتباری بالغ بر ۲۲۸ میلیارد ریال به طول ۹۲۰ متر در عرض ۲۴ متر با ۲۲ هزار متر مربع زیر سازی و آسفالت ۴۸۰۰ متر جدولگذاری اجرای روشنایی، اجرای سنگ فرش ، کاشت فضای‌سبز ،رفع معارض مدارس شهید تندگویان و سیدرضی ( ره)و دیوارکشی ورزشگاه ۵۰۰۰ هزار نفری ( ساخت مدرسه امام رضا علیه السلام در قبال رفع معارض برای احداث این بلوار )

آغاز عملیات اجرایی سالن ورزشی چند منظوره شهر قیامدشت در زمینی به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۲۲۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال ؛به گفته حسین ترکاشوند شهردار قیامدشت این سالن ورزشی طی یکسال آینده ساخته و به رشته هایی همچون کشتی والیبال بسکتبال فوتسال و فوتبال اختصاص خواهد یافت.

افتتاح میدان شهرداری قیامدشت و ساختمان جدید کمیته امداد امام خمینی رحمت الله علیه از دیگر برنامه های جشن ملی سال ۱۴۰۰ شهر قیامدشت بود.

لازم به ذکر است در چند سال اخیر از زمانی که قیامدشت به شهر تبدیل شده با تلاش شبانه روزی مسئولان تحولات عظیمی را در این شهر مشاهده می کنیم به صورتی که این شهر به نگین شهرهای شهرستان ری تبدیل شده است..

 

 

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه