مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

رسیدگی به تخلفات ۴۲ نفر از متهمان انتخاباتی بخش کهریزک/ رئیس دادگاه: متهمان از عضویت در شورای شهر منع شدند

رئیس دادگاه کهریزک با اشاره به تشکیل جلسه ۴۲ نفر از متهمان انتخاباتی کهریزک گفت: متهمان به پرداخت جرائم نقدی و ممنوعیت دو ساله از عضویت در شورای شهر و هشت ساله از هیئت‌های اجرایی محکوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری آرش ناصر پیرسرایی رئیس دادگاه کهریزک در گفت‌وگو بافارس، با اشاره به برگزاری آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی شورای اسلامی شهر کهریزک اظهار کرد: امروز دادگاه علنی رسیدگی به متهمان انتخابات شوراهای شهر بخش کهریزک با حضور متهمان برگزار و به اتهامات وارده رسیدگی شد.

وی با اشاره به اینکه تعداد متهمان ۴۲ نفر است، گفت: متهمان اصلی در این جلسه به دلیل تخلفات انتخاباتی از جمله خریدوفروش آرا و حضور افراد غیر بومی در برخی شعب، به پرداخت حداکثر جزای نقدی متناسب با میزان تخلفات محکوم شدند.

رئیس دادگاه کهریزک ادامه داد: در برخی پرونده‌ها مجازات تکمیلی ۲ سال ممنوعیت از عضویت در شورای شهر و ۸ سال ممنوعیت از هیئت‌های اجرایی نیز برای متهمان منظور شد تا شاهد اقدامات این چنینی و بروز تخلفات آسیب زا نباشیم.

پیرسرایی در پایان خاطرنشان کرد: سلامت، امنیت و صیانت از حق‌وحقوق مردم خط قرمز ما است و برای تأمین این دو مقوله مهم با هیچ‌کسی تعارف نداریم و هرکسی بخواهد مخل این مسئله شود برخورد لازم را خواهیم داشت.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه