مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

رسیدگی به تخلفات ۴۲ نفر از متهمان انتخاباتی بخش کهریزک/ رئیس دادگاه: متهمان از عضویت در شورای شهر منع شدند

رئیس دادگاه کهریزک با اشاره به تشکیل جلسه ۴۲ نفر از متهمان انتخاباتی کهریزک گفت: متهمان به پرداخت جرائم نقدی و ممنوعیت دو ساله از عضویت در شورای شهر و هشت ساله از هیئت‌های اجرایی محکوم شدند.

0 12

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری آرش ناصر پیرسرایی رئیس دادگاه کهریزک در گفت‌وگو بافارس، با اشاره به برگزاری آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی شورای اسلامی شهر کهریزک اظهار کرد: امروز دادگاه علنی رسیدگی به متهمان انتخابات شوراهای شهر بخش کهریزک با حضور متهمان برگزار و به اتهامات وارده رسیدگی شد.

وی با اشاره به اینکه تعداد متهمان ۴۲ نفر است، گفت: متهمان اصلی در این جلسه به دلیل تخلفات انتخاباتی از جمله خریدوفروش آرا و حضور افراد غیر بومی در برخی شعب، به پرداخت حداکثر جزای نقدی متناسب با میزان تخلفات محکوم شدند.

رئیس دادگاه کهریزک ادامه داد: در برخی پرونده‌ها مجازات تکمیلی ۲ سال ممنوعیت از عضویت در شورای شهر و ۸ سال ممنوعیت از هیئت‌های اجرایی نیز برای متهمان منظور شد تا شاهد اقدامات این چنینی و بروز تخلفات آسیب زا نباشیم.

پیرسرایی در پایان خاطرنشان کرد: سلامت، امنیت و صیانت از حق‌وحقوق مردم خط قرمز ما است و برای تأمین این دو مقوله مهم با هیچ‌کسی تعارف نداریم و هرکسی بخواهد مخل این مسئله شود برخورد لازم را خواهیم داشت.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.