مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

امام جمعه قیامدشت: انتخابات ۱۴۰۰ برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی شد

امام جمعه قیامدشت شهرری با بیان اینکه انتخابات اخیر همچون برگ زرینی همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید، گفت: مردم در اوج مشکلات خود را ثابت کردند، حال نوبت دولت منتخب است که به ملت خدمت کند.

حجت الاسلام “سید حسین امیری” روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم در زمانی که مشکلات به اوج رسیده و تبلیغات گسترده و همه جانبه برای این بود تا مردم را از حضور پای صندوق‌های رای بازدارد، باز هم با تمام گرفتاری‌ها، مسائل اقتصادی و معیشتی جانانه در انتخابات شرکت کرده و خود را ثابت کردند.

وی ضمن تبریک و تقدیر از ملت بویژه شهروندان قیامدشت که حماسه‌ای پرشور آفریدند، خطاب به رئیس جمهور منتخب افزود: مردم ثابت کردند پای این نظام مقدس، انقلاب و کشور ایستاده‌اند و با تمام مشکلات موجود، آرمان‌های خود را فراموش نکردند.

امام جمعه قیامدشت ادامه داد: مردم آمدند و با رای خود به شما نشان دادند سوابق درخشانتان در قوه قضائیه از ذهن‌ها پاک نمی‌شود. این ملت انتظار دارند شما با همه مسائل و مشکلات موجود در قوه مجریه نیز درخشان ورود کنید و امکانات این کشور را که کم هم نیستند در اختیار همه مردم بگذارید.

امیری تاکید کرد: خواست مردم اجرای عدالت در جامعه است؛ فاصله طبقاتی باید کم شود و امکانات کشور برای عموم مردم باشد. فاصله طبقاتی امروز جامعه برای مردم قابل پذیرش نیست.

وی خطاب به رئیس جمهور منتخب خاطرنشان کرد: گرچه کار مشکلی در پیش دارید اما شدنی است چرا که کشور ما امکانات بسیار و زیرساخت های خوبی دارد. تنها احتیاج به یک مدیر توانمد و کارآمد است که شما در گذشته ثابت کردید مدیریت قوی داشته و از جنس مردم هستید مشکلات را می‌شناسید.

امام جمعه قیامدشت تصریح کرد: امید است با حضور قدرتمند، هوشیارانه و انقلابی دولت جدید شرایط کشور تغییر کند و این خواست مردم است که با مشارکت انتخاباتی خود اعلام کردند خواهان تغییر و تحول هستند.

قیامدشت با جمعیتی افزون بر ۳۶ هزار نفر از توابع شهرستان ری در جنوب پایتخت واقع است.
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − هفت =