مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

رئیس دادگستری شهر ری: مردم حضور پرشوری در انتخابات دارند

رییس دادگستری شهر ری با اشاره به بازدید از چندین شعب اخذ رای تاکید کرد: هرچه دشمنان بیشتر اصرار می کنند تا مشارکت پایین بیاید، مردم بیشتر در صحنه حاضر می شوند.

رسول جلالی با حضور در حرم عبدالعظیم حسنی ضمن بازدید از صندوق های اخذ رای، در جمع خبرنگاران بیان کرد: بنده از ساعت ۷ صبح از چندین حوزه اخذ رای بازدید داشتم و مردم در صف منتظر رای دادن بودند. این نشان می دهد هرچه دشمنان بیشتر اصرار می کنند تا مشارکت پایین بیاید، مردم بیشتر در صحنه حاضر می شوند.

وی در ادامه اظهار کرد: مردم تابع ولایت و رهبری هستند و حضور پرشوری در انتخابات دارند. نسبت به انتخابات قبلی که معمولا تجمعات بیشتر از بعد از ظهر آغاز می شد امروز از صبح شاهد شکل گیری صفوف رای هستیم.

رییس دادگستری شهر ری در ادامه تصریح کرد: مهم ترین اولویت دولت سیزدهم مباحث معیشتی و اشتغال است. دولت آینده باید این دو مسئله مهم را در اولویت قرار دهد. امیدواریم دولت جدید بیشتر از قبل در این مسیر گام بردارد. حضور مردم در پای صندوق رای به منزله دفاع از نظام اسلامی است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه