مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

تحقق 125 درصدی اشتغال در ری

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: در سال جهش تولید با تلاش همه دستگاه های اجرایی ظرفیت خوبی برای رونق تولید ایجاد شد به نحوی که بر اساس اعلام سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران ۱۲۵ درصد اشتغال در این شهرستان محقق شده‌است.

0 152

حسین توکلی کجانی روز دوشنبه در جمع مدیران با بیان این که باید تلاش کنیم تا روند اشتغالزایی در شهرستان ری تداوم داشته باشد، افزود: یکی از اولویت های ما در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تحق شعار سال با عنوان جهش تولید است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد زیرساخت های مختلف از جمله آب، برق و گاز در شهرک های صنعتی و حمایت از تولید کنندگان موجب شده که عمده سرمایه گذاران و کارآفرینان استان تهران به شهرستان ری تمایل پیدا کنند.

این مسئول تاکید کرد: اینکه بیشتر مسئولان با حضور در شهرستان بدنبال حل مسائل و مشکلات مرتبط با صنعت و تولید هستند، نشان می دهد که اشتیقاق تولیدکنندان و صنعتگران به شهرستان ری زیاد است.

معاون استاندار تهران ادامه داد: فعالیت شرکت های دانش بنیان با حضور جوانان تحصیل کرده با هدف اینکه نگاه مان به خارج از مرزها نباشد و درون کشور تولید را انجام بدهیم قطعا تحقق گام دوم انقلاب و مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

توکلی کجانی اضافه کرد: باتوجه به سبقه خوبی که درحوزه صنعت و معدن شهرستان ری وجود دارد تولیدکنندگان برای حضور در این حوزه استقبال می کنند و ماهم باید در ستاد تسهیل کمک کنیم تا زمینه حضور و رضایتمندی آنان فراهم شود.

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه فناوری، علم و پژوهش اتفاقات خوبی در کشور افتاده است که این رخدادها باعث شده الگوهای اساسی توسعه را داشته باشییم و رضایت مردم را در سطح جامعه ببینم.

این مسئول افزود: شاید در یکی از دوره هایی که شرایط افتصادی سخت شده همین دوران اخیر است که با مقاومت مردم، تدابیر مقام معظم رهبری و فعالیت مسئولان توانستیم از این برهه هم عبور کنیم و در روزهای آتی هم شرایط مطلوبتری را داشته باشیم.

وی یادآور شد: تعهد، وجدان و سلامت کاری از اولویت ها و مطالبات مردمی بوده و شایسته است مدیران در این جهت برنامه ریزی و تلاش کنند.

شهرستان ری با برخورداری از ۵۶ اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی و ۱۰ هزار واحد صنعتی و صنفی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد، کارخانه سیمان و کارگاه های تولیدی و خدماتی اعم از سنگ بری، شیشه و سفال، آجرپزی، کارگاه قالیبافی و قالیشویی، کشتارگاه دام و طیور به عنوان قطب کار و تولید در پهنه جنوب تهران مطرح است.
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.