مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

بخشش در یک پرونده قتل عمد پس از ۱۸ سال در ری

رئیس دادگستری شهرستان ری از ایجاد صلح و سازش در یک پرونده قتل عمد پس از ۱۸ سال خبر داد و گفت: با توجه به پشیمانی متهم شعبه رسیدگی کننده به پرونده از اولیای دم دعوت به عمل آورد و پس از برگزاری چند جلسه منجر به ایجاد سازش در این پرونده و در آستانه پیروزی انقلاب شد.

رسول جلالی، رئیس دادگستری شهرستان ری در گفت‌وگو با میزان از ایجاد صلح و سازش در یک پرونده قتل عمد پس از ۱۸ سال خبر داد و عنوان کرد: سال ۸۱ در شهر ری قتلی به وقوع پیوست و پس از انجام رسیدگی‌های قضایی، متهم پرونده مجرم شناخته شد.

رئیس دادگستری شهرستان ری خاطرنشان کرد: با توجه به پشیمانی متهم شعبه رسیدگی کننده به پرونده از اولیای دم دعوت به عمل آورد و پس از برگزاری چند جلسه منجر به ایجاد سازش در این پرونده و در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد.

وی اظهار کرد: اولیای دم با بزرگواری و گذشت از حق قانونی خود، پس از ۱۸ سال فرصت دوباره‌ای برای زندگی به فرد محکوم بخشیدند.

جلالی با قدردانی از اعضای شعبه ۱۰۳ دادگاه کیفری ۲ شهرستان ری به منظور تلاش برای ایجاد سازش در این پرونده عنوان کرد: صلح و سازش و گذشت در دین مبین اسلام از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و در روایات متعددی بر آن تاکید شده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =