مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

کشف 8800 بطری روغن زیتون تقلبی در شهرستان ری

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از کشف و شناسایی ۸۸۰۰ بطری روغن زیتون تقلبی در یک واحد صنفی در شهرستان ری در گشت مشترک با سازمان غذا و دارو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،موسی احمدی در گفتگو با خبرنگاران، با اعلام خبر کشف روغن زیتون تقلبی در یک واحد عرضه اظهار داشت: در راستای بازرسی از واحدهای صنفی و در طرح نظارت بر کیفیت کالاهای قابل عرضه در سطح شهرستان بازرسان موفق به شناسایی انباری با موجودی 8800 بطری روغن زیتون تقلبی شدند.

وی افزود: ارزش ریالی این محموله بیش از 170 میلیون تومان است که به دلیل تخلف تقلب از سوی بازرسان شناسایی و جهت اعمال مراحل قانونی به مراجع قضایی ارائه شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در ادامه گفت: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با همکاری اتاق اصناف اقدام به برگزاری گشت‌های مشترک می‌کنند و موجودی انبارها و صنوف را رصد می‌کنند.

احمدی در پایان تصریح کرد: با هدف مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه 5 تیم بازرسی به اصناف، انبار و کارخانه‌ها اختصاص داده شده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی از واحدها می‌کنند.

اقتباس خبر از : خبرگزاری تسنیم
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =