مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

زورگيري از دختر بچه‌ها با تهديد چاقو در قلعه نو+عکس

زني که با تهديد چاقو از دختر بچه‌ها زورگيري مي‌کرد، توسط پليس تهران شناسايي و دستگير شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،در پي ده‌ها فقره سرقت و زورگيري از دختر بچه‌ها در محدوده جاده ورامين و روستا‌هاي اطراف شهرستان ري سرکلانتري نهم پليس پايتخت موظف شد تا به طور ويژه به موضوع رسيدگي کند.

ماموران تخصصي سرکلانتري با احضار والدين و کودکان و گفتگويي صميمانه با دختر بچه‌ها متوجه شدند که زني ميانسال با شگرد خريد بستني، دختر بچه‌هارا به مکان خلوت کشانده و آنگاه با تهديد چاقو تمامي اموال ارزشمند کودک را از جمله دستبد، النگو و گردنبند به سرقت مي‌برد.

در اين راستا ماموران در تمامي نقاط منطقه حوزه استحفاظي خود به ويژه محل بازي کودکان به طور کاملا نامحسوس مستقر شده و شبانه روز در کمين اين سارق بي رحم نشستند.

ماموران سرکلانتري نهم پليس پايتخت در محدوده روستاي قلعه نو در ساعت 12 ظهر روزگذشته به يک خانم ميانسال که طور لنگان به سمت محل بازي کودکان در حال حرکت بود، مشکوک و وي را زير نظر گرفتند.

با تعقيب مظنون ماموران مشاهده کردند که اين زن ميانسال يکي از دختر بچه‌ها را فريب داده و به سمت مکان خلوتي مي‌کشاند، در نهايت مظنون به محض در آوردن چاقو توسط پليس زن دستگير و خلع سلاح شد.

سرهنگ خليل شهبازي با تائيد اين خبر اعلام کرد: متهم که “ثريا” 26 ساله نام داشت، با انتقال به مقر در بررسي توسط ماموران اطلاعات به ده‌ها فقره زورگيري و سرقت اموال کودکان به ويژه دختر بچه‌ها اعتراف کرد و جهت شناسايي توسط مالباختگان و کشف ساير جرائم به پليس آگاهي تهران بزرگ تحويل داده شد./باشگاه خبرنگاران

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 9 =