مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

زنگ شروع سال تحصیلی جدید با حضور وزیر جهاد کشاورزی در شهرری نواخته شد

مراسم شروع سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ با حضور وزیر جهاد کشاورزی، مدیرکل دفتر فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش و فرماندار ویژه شهرستان ری در هنرستان امام علی (ع) بخش کهریزک امروز شنبه ۱۵ شهریور ۹۹ همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

معاون استاندار تهران و فرماندارویژه شهرستان ری در این مراسم گفت: امسال با فراز و نشیب هایی روبرو بودیم و شیوع ویروس کرونا باعث شد تا در سال تحصیلی جدید نتوانیم از ظرفیت های مدارس به نحو احسن استفاده کنیم.

حسین توکلی کجانی با بیان اینکه در سال گذشته نیز به خاطر شیوع ویروس کرونا و آلودگی هوا کلاسها غیرحضوری برگزار شد، افزود: در شهرستان ری همواره به خاطر آلاینده ها با مشکلاتی روبرو هستیم و گاهی به خاطر این پدیده مدارس تعطیل می شد.

وی اضافه کرد: تجربه خوب و حرکتی در محرم امسال با تدبیر مقام معظم رهبری سطح  با رویکرد دولت تدبیر  و امید در محرم امسال داشتیم  و مدارس در این برگزاری مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان نقش اساسی داشتند و با استفاده از ظرفیت مدارس مراسم عزاداری را در فضای باز برگزار کردیم.

توکلی کجانی ادامه داد: بافت مذهبی و تاریخی باعث شده ظرفیت های خوبی در زیر ساخت های آموزشی ایجاد شود و بر اساس سیاستگذاری ها و همراهی خیران و نهادها در احداث فضاهای آموزشی و رفاهی گامهای موثری در جهت ارتقای آموزش برداشته شده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری اظهار داشت: در راستای توسعه صنعت و کشاورزی در شهرستان ری که زیر ساخت های آن موجود است در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک هنرستان در شهرک صنعتی شمس آباد هستیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: البته یک هنرستان قدیمی هم در سطح شهرستان ری داریم که بسیاری از دانش آموزان دیروز آن جا، از مدیران امروزی هستند.

شهرستان ری دارای چهار مرکز اصلی آموزش و پرورش شامل ناحیه یک، ناحیه دو، بخش کهریزک و بخش فشافویه است که مدیریت آن با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =