مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

فرماندار ری: احزاب زمینه حضور پررنگ جوانان را در جامعه فراهم کنند

فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به انگیزه و ظرفیت بالای جوانان در پیشبرد اهداف احزاب در جامعه، گفت: احزاب باید زمینه فعالیت جوانان را در جامعه فراهم کنند.

حسین توکلی کجانی در نشست با مجمع فرهنگیان شهرستان ری، اظهار داشت: وحدت و انسجام ۲ اصل اساسی در پیشبرد اهداف است که بایست به دور از نگاه های سیاسی همواره با پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جامعه ساری و جاری باشد.

وی با اشاره به اینکه وحدت و انسجام ۲ اصل اساسی در پیشبرد اهداف است که بایستی بدور از نگاه های سیاسی همواره با پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جامعه ساری و جاری باشد، عنوان کرد: احزاب با جذب جوانان می توانند افرادی با مسئولیت پذیری بالا را پرورش دهند.

این مسئول، فرهنگیان را جزو اقشار دلسوز جامعه دانست که ضمن فعالیت های آموزشی و تلاش بی وقفه برای رفع مشکلات اجتماعی، در موضوعات سیاسی نیز مشارکت دارند.

توکلی خاطرنشان کرد: اگر امروز افرادی در ری پرورش یافته و برای نظام و کشور فداکاری می کنند، معلمین شهرستان ری در شکل گیری شخصیت این افراد نقش آفرین هستند.

۲۸ تشکل حزبی در شهرستان ری فعالیت می کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه