مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

تعیین بازه زمانی برای تکمیل پروژه های شهری/ ضرورت تداوم سرکشی مسئولان اجرایی از مناطق تحت پوشش خود

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران، بازدید نمایندگان این مجمع از مناطق شهرری، فشافویه و حسن‌آباد را تشریح کرد.

علی خضریان در تشریح بازدید روز (یک شنبه 8 تیرماه) نمایندگان استان تهران از شهرری، فشافویه و حسن‌آباد، گفت: این بازدید با هدف بررسی وضعیت منطقه و دیدن مشکلات مردم انجام شد و جلسه شورای اداری نیز عصر امروز با حضور فرماندار شهرری به منظور تصمیم‌گیری برای رفع مشکلات موجود تشکیل شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، افزود: بسیاری از پروژه‌ها به دلیل کمبود بودجه نیمه تمام رها شده بودند که طی بازدید  امروز مقرر شد مجمع نمایندگان استان در تکمیل بودجه شهر ری تا حد امکان کمک کند. از طرفی برخی از پروژه‌ها همانند درمانگاه تأمین اجتماعی فشافویه که احداث آن از بهمن سال گذشته آغاز شده بود به دلیل مشکلات برق، مخابرات و آب نیمه تمام مانده بوده که با همکاری مسئولان اجرایی مشکلات آن رفع شد. همچنین مقرر شد برای دریافت مجوز برداشت بودجه از دستگا‌ه‌های نظارتی چون دیوان محاسبات پیگیری‌هایی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: برای برخی از کار‌های اجرای چون لوله‌کشی گاز و مشکلات مربوط به آب‌ شرب روستاها اعم از قطعی آب و افت فشار زمان بندی‌های سه ماهه، شش ماهه و یک ساله تعیین شد و مسئولان متعهد شدند در این بازه زمانی کارها را به سرانجام برسانند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت تداوم  سرکشی مسئولان اجرایی از مناطق تحت پوشش خود، تصریح کرد: در این بازدید مشاهده کردیم برخی از مسئولان برای اولین بار از این مناطق بازدید می‌کنند. با توجه به اینکه زندگی و سرنوشت مردم بر عهده‌ آنها است، پیشنهاد می‌کنم به صورت مکرر از این مناطق بازدید و سرکشی داشته باشند چرا که بسیاری از مشکلات مردم بدون حضور نمایندگان و تنها با حضور مسئولان اجرایی مناطق قابل حل است.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران، با تاکید بر تداوم بازدید نمایندگان استان تهران از مناطق مختلف شهر، اظهار کرد: روز سه شنبه (دهم تیرماه ) بخشی از نمایندگان استان از مناطق جنوبی پایتخت به منظور بررسی و مشاهده مشکلات کشاورزان بازدید خواهند کرد. همچنین به زودی از مناطق دیگر حوزه انتخابیه مانند پردیس و اسلامشهر نیز بازدید خواهیم کرد.

خضریان با یادآوری نشست دوشنبه (9 تیر ماه) مجمع نمایندگان استان تهران برای استماع و بررسی گزارش بازدید نمایندگان از شهرری، فشافویه و حسن‌آباد و تصیم‌گیری‌ها مجدداً تشکیل جلسه خواهد داد تا برای اخذ مجوزهای دریافت بودجه نیز هم‌فکری‌هایی صورت بگیرد. همچنین درخصوص برنامه‌های آینده مجمع و فعال کردن دفاتر نمایندگان درحوزه‌های انتخابیه با استفاده از دفاتر موجود و ظرفیت‌های مردمی به منظور کاهش هزینه‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد./

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه