مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

فضای حضور جوانان در احزاب سیاسی شهرستان ری باید فراهم شود

فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه حضور افراد جوان، نخبه و صاحب اندیشه در احزاب سیاسی می تواند موجب تحول و پیشرفت در جامعه شود، گفت: فعالان سیاسی شهرستان ری باید فضای حضور جوانان در احزاب سیاسی شهرستان ری فراهم کنند.

حسین توکلی کجانی شامگاه چهارشنبه در اولین نشست هم اندیشی سیاسی احزاب و تشکل های سیاسی شهرستان ری در سال ۹۹، اظهار داشت: احزاب سیاسی باید به سمت و سویی بروند که شاهد حضور افراد جدید در آنها باشیم نباید احزاب فرد محور شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان ری دارای احزاب سیاسی با ریشه و عقبه طولانی مدت است، عنوان کرد: اعضای قدیمی احزاب باید کارهای و امورات احزاب را به دست جوانان و افراد تازه نفس بسپارند تا شاهد تحول در سطح شهرستان ری باشیم.

توکلی کجانی ادامه داد: نگاه در کار حزبی باید بر پایه مشارکت حداکثری و نه بر اساس نگاه حذفی و فرد محور بنا شود تا شاهد تغییر و تحولات گسترده در سطح جامعه باشیم.

وی با بیان اینکه احزاب شهرستان ری در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری شرایط را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای فراهم کردند، یادآور شد: احزاب باید فعالیت های خود برای حضور حداکثری مردم در انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از هم اکنون با برنامه ریزی دقیق و مدون آغاز نمایند.

توکلی ادامه داد: احزاب باید اخلاق مداری و وحدت حداکثری را در دستور تمامی فعالیت های خود قرار دهند تا شاهد حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای باشیم.

اولین نشست هم اندیشی سیاسی احزاب و تشکل های سیاسی شهرستان ری در سال ۹۹ شامگاه چهارشنبه با حضور حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری و جمعی از نمایندگان احزاب و تشکل های مختلف اعم از اصولگرا، اصلاح طلب، اعتدالی و فعالان سیاسی و رسانه ای برگزار شد.

از میان ۲۸ حزب اصولگرا، اصلاح طلب، اعتدالی و مستقل شهرستان ری نمایندگان ۱۲ حزب در اولین نشست هم اندیشی سیاسی احزاب و تشکل های سیاسی شهرستان ری در فرمانداری حضور یافتند.

در این جلسه که با دستور بررسی چرایی کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در اسفند ماه سال جاری و راهکارهای افزایش مشارکت مردم در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری  و شوراهای شهر و روستا آغاز شد شرکت کنندگان به تبادل نظر و دیدگاه پرداختند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه