مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

مراسم تودیع و معارفه بخشدار کهریزک برگزار شد

با حضور معاون استاندار تهران، مهدی مجیدی تودیع و امین بابایی به عنوان بخشدار کهریزک معارفه شد.

0 69

با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ری مراسم تودیع و معارفه بخشدار کهریزک برگزار شد؛ در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مهدی مجیدی بخشدار سابق کهریزک، با حکم استاندار تهران و بنا به پیشنهاد معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری، امین بابایی به عنوان بخشدار کهریزک منصوب شد.

 

توسعه و رشد قابل توجه فرهنگی و ورزشی در بخش کهریزک

 

مهدی مجیدی در این مراسم با اشاره به وضعیت کهریزک اظهار داشت: کهریزک در طول سال‌های گذشته در بخش‌های فرهنگی و ورزشی شاهد رشد و توسعه بوده است.

وی با بیان اینکه برگزاری المپیاد ورزشی روستاهای شهرستان ری و طلایی شدن بخش کهریزک از جمله نمادهای توسعه در این بخش است افزود: ۱۲۰۹ انبار در بخش کهریزک وجود دارد که این بخش را تبدیل به بارانداز کشور کرده و همچنین قرار گرفتن شرکت های مختلف اقتصادی و صنعتی در این بخش، نشان دهنده شرایط خاص و ظرفیت های بخش کهریزک می باشد.

بخشدار سابق کهریزک سپس عنوان کرد: عمده مشکلات تحمیلی استان تهران به بخش کهریزک را آلودگی هوا و خاک، دپوی پسماند، زندان، پزشکی قانونی، بهشت زهرا (س) و سرای سالمندان تشکیل می‌دهد.

مجیدی سپس خاطرنشان کرد: بیش از ۱۷ سال از طرح پروژه کمربندی گذشته و هنوز به بهره برداری نرسیده است؛ از اینرو امیدواریم با عنایت و توجه معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری اقدام اساسی در این زمینه صورت گیرد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.