مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید
مجله اینترنتی

نماینده بازرسی در تمام شعب اخذ رأی در شهرری مستقر خواهد بود

حسین توکلی کجانی صبح دوشنبه در بیست و پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان تهران مشترک با حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر که با حضور شکر الله حسن بیگی، رئیس ستاد انتخابات استان تهران در شهرستان ری برگزار شد اظهار داشت: نمایندگان فرماندار امین مردم هستند و در تمامی شعب اخذ رأی در شهرستان ری نماینده بازرسی مستقر خواهند شد.

توکلی کجانی با اشاره به اینکه در شعب اخذ رأی شهرستان ری ۲ نفر نماینده فرماندار حضور خواهند داشت افزود :۴۶۰ شعبه اخذ رأی در شهرستان ری برای روز انتخابات فعال خواهند شد.

فرماندار ری گفت: کمیته آموزش یکی از فعال‌ترین کمیته‌های انتخابات شهرستان ری بود و تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در شهرستان ری اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه در دهه فجر اتفاقات خوبی در شهرستان ری افتاد عنوان داشت: در جهت ایجاد نشاط سیاسی در شهرستان ری تلاش‌های خوبی صورت گرفته است و امیدواریم مردم با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی مثل همیشه پرچم نظام و کشور را به اهتزاز در آورند و به دشمنان و بدخواهان نظام نشان دهند که همیشه پشتیبان ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و برای تحقق این مسئله از هیچ امری فروگذار نخواهند بود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 18 =