انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

شهرک صنعتی شمس‌آباد تعهداتش را در ایجاد کمربند سبز اجرا کند

0 58

علیرضا زندی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسئولان شهرک صنعتی شمس آباد باید تعامل بیشتری با شهرداری حسن آباد فشافویه در خدمات رسانی به مردم این منطقه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه اکثر کارگران شهرک صنعتی (حدود ۶۰ درصد) در مناطق شهری حسن آباد فشافویه زندگی می کنند، خاطرنشان کرد: تعامل و تفاهم بیشتر مسئولان شهرک و مدیریت شهری حسن آباد فشافویه می تواند در خدمات رسانی مطلوب به مردم و کارگران این شهرک بسیار مفید واقع شود.

زندی ادامه داد: مسئولان شهرک صنعتی شمس آباد ۱۵ سال پیش کلنگ احداث یک مجموعه ورزش چند منظوره را به زمین زدند که تا امروز حتی یک زمین فوتبال نیز احداث نشده است.

این مسئول  با بیان اینکه وجود یک هنرستان فنی و حرفه ای برای آموزش جوانان جویای کار در کارخانه‌های تخصصی  شهرک حسن آباد امروز یک نیاز اساسی در سطح این شهر است، افزود: مسئولان این شهرک صنعتی باید به نسبت به اجرای پیوست های اجتماعیشان اهتمام بیشتری از خود نشان دهند.

رییس شورای اسلامی حسن آباد فشافویه یادآور شد: همانگونه که مدیریت شهری حسن آباد نسبت به ایجاد اداراتی مانند مالیات، کار و بیمه اقدامات لازم را برای رفاه حال صاحبان صنایع مختلف شهرک صنعتی شمس آباد انجام دادند مسئولان این شهرک نیز باید برخی از تعهدات خود نسبت به مردم این شهر را در دستور کار خود قرار دهند.

حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری با ۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شهرری و در مسیر جاده قدیم تهران – قم قرار دارد.

شهرک صنعتی شمس آباد با ۲ هزار و ۹۰۰ هکتار مساحت به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی خاورمیانه در ۳۵ کیلومتری جاده تهران – قم بعد از مرقد مطهر امام خمینی (ره) واقع شده است.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید