انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

برگزاری ماهانه ۳جلسه کتابخوانی در ندامتگاه شهر ری

آبگرمکن فاضلی

همزمان با آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری و هیئت همراه از ندامتگاه شهرری بازدید کردند.

سید حسن صفوی در این دیدار که در محل کتابخانه مرکزی ندامتگاه شهرری انجام شد از آمادگی ارشاد برای ارسال کتاب و تجهیز کتابخانه ندامتگاه شهرری  خبر داد و گفت: مطالعه در هر شرایطی می‌تواند خاستگاه فعالیت‌ها و اقدامات مفید باشد، گاهی غفلت‌هایی از انسان سر می‌زند و موجب بروز محدودیت‌هایی در زندگی افراد می‌شود. البته این محدودیت‌ها می‌تواند از منظر دیگری موجب رشد و  شکوفایی و خودسازی شود . مطالعه کتاب یکی از این فرصت‌هاست.

در ادامه این بازدید مهدی محمدی رئیس ندامتگاه شهرری به ارائه گزارش از روند مطالعه و کتابخوانی مددجویان پرداخت و گفت: در کتابخانه مرکزی ندامتگاه ۸۰۰۰ عنوان کتاب وجود دارد و تعداد ۷۵۰ نفر عضو فعال کتابخانه هستند و ماهیانه به طور متوسط ۳ جلسه کتابخوانی برگزار می شود.

محمدی ادامه داد :  همکاری دستگاههای متولی امر فرهنگ و هنر با سازمان زندانها می تواند مسیر حرکت را برای بازگشت موفق مددجویان به آغوش جامعه هموار نماید.

در این بازدید که در راستای همکاری مابین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری و ندامتگاه شهرری صورت گرفت  بر ساماندهی  و تجهیز کتابخانه، اعزام نیروهای هنری و برگزاری شب شعر تاکید شد.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید