انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

بیش از ۲۳ هزار دانش‌آموز استان تهران به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران از اعزام بیش از ۲۳ هزار نفر از دانش آموزان استان در سال‌جاری به اردوی راهیان نور خبر داد.

آبگرمکن فاضلی

«محمد صیدلو» اظهار داشت: اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی استان تهران ۱۱ آبان‌ماه جاری با اعزام ۴ هزار دانش‌آموز آغاز و  تا اسفندماه ادامه دارد ضمن اینکه روند اعزام در دیماه به دلیل برگزاری امتحانات سالانه متوقف و پس از پایان امتحانات از سرگرفته می‌شود.

وی اظهار داشت: کار اعزام دانش آموزان استان تهران به اردوی‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس طی مراسمی در حرم مطهر امام خمینی(ره) آغاز می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده بیش از ۲۳ هزار دانش آموز استان تهران در ۱۱ مرحله به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

به گفته صیدلو، مدت برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی سه روز است و یک پیشکسوت دفاع مقدس نیز به عنوان راوی و یک روحانی به عنوان مبلغ  در کاروان دانش آموزان حضور دارند.

وی افزود: دانش آموزان در این اردوها از مناطق عملیاتی هویزه، دهلاویه، والفجر هشت و اروند کنار دیدن کرده و به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام می‌کنند.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید