انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

پیروزی جبهه مقاومت مرهون خون شهدای مدافع حرم است

آبگرمکن فاضلی

سردار علی فدوی در مراسم یادواره 74 شهید بسیجی در مسجد ابراهیم خلیل ری، با اشاره به مقام والای شهدا اظهار داشت: شهدا به بهترین وجه تکلیف خود را عملی و به دستورات خداوند عمل کردند و خداوند نیز مقام شهید را بالا می‌برد.

وی بیان کرد: در طول 40 سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌‎گذرد هر زمان و هر کجا که نیاز بود حضور حماسی مردم را شاهد بودیم همچنان که به منظور دفاع از انقلاب اسلامی بیش از 200 هزار شهید جان خود را فدا کردند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه در ادامه با اشاره به تلاش دشمنان برای تزلزل جبهه مقاومت افزود: دشمنان ما حتی یکبار هم موفق به ایجاد رخنه در جبهه مقاومت نشدند و در صورتی که تمامی قدرت‌های مستکبر عالم از ابتدا تا انتهای تاریخ جمع شوند هرگز قابل مقایسه با قدرتی که با خداوند متعال متصل باشد نخواهند شد، زیرا که وعده خدا حق است و در آن تخلفی نیست.

سردار فدوی با اشاره به 8 سال جنگ تحمیلی در کشور تصریح کرد: این یک پشتوانه بزرگ و مایه افتخار است برخی از جوانان مدافع حرمی که حتی امام(ره) و شهدای بزرگ را ندیده بودند مانند کسانی عمل کردند که امام و شهدای جنگ تحمیلی را دیده بودند، برخی از شهدای مدافع حرم پس از 12 سال از پایان جنگ به دنیا آمده بودند اما باور و معرفت شهدای صدر انقلاب را داشتند.

وی گفت: خداوند برای حمایت از ملت شروطی دارد و اکنون در حدود 40 سال است که مردم ایران شروط خداوند برای عمل به وعده‌های خود را محقق کردند و به عبارتی شهدا یکی از آن شروطی است که محقق شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه تشییع شهدای مدافع حرم نشان‌دهنده عظمت تحقق وعده خداست تأکید کرد: خداوند همواره طرفدار حق است و ناکامی مستکبران جهان علیه انقلاب اسلامی به دلیل تحقق وعده الهی در عمل به شروط خداوند است.

سردار فدوی ادامه داد: امروزه وجود جوانان خوب بسیار ارزشمند است، چرا که جوان خوب خود را از شیاطین مصون می‌دارد و آرزوهای خود را رها کرده و بنا بر تکلیف الهی به جهاد و جبهه جنگی در خارج از خاک کشور می‌رود و در این راه به شهادت می‌رسد.

وی همچنین افزود: ما باید طبق قاعده‌ها و برنامه‌های خود حرکت کنیم، زیرا پیروی از قواعد دشمنان به پیروزی ختم نمی‌شود و براساس مطالب یا ظرفیت‌های آن ملت طراحی شده که امید است براساس عمل به وعده‌های خدا بتوان 40 سال دوم انقلاب اسلامی را جشن گرفت.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید