مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

پل دزد کهریزک دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق آهن‌آلات پل‌های عابر پیاده محدوده کهریزک خبر داد و گفت: متهم به ۱۰ فقره سرقت مشابه اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛  با اشاره به دستگیری سارق آهن آلات در ری اظهار داشت: با وقوع چند فقره سرقت آهن‌آلات از پل معابر در محدوده کهریزک، در هفته‌های اخیر شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کلانتری آن محله قرار گرفت.

وی افزود: از آنجا که برش و سرقت برخی از آهن‌آلات این پل هوایی امکان ایجاد خطر سقوط را برای شهروندان به وجود می‌آورد، تیم‌های عملیاتی بر اساس توضیحات شهروندان ضمن حضور در محدوده مذکور به تحقیقات محلی خود ادامه دادند تا متهم یا متهمان شناسایی شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: تیم عملیات کلانتری 170 در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده در شانزدهم اردیبهشت‌ماه سال جاری مشخصات و مخفیگاه سارقان مذکور را شناسایی کرده و برابر هماهنگی‌های انجام شده از سوی مرجع قضایی برای دستگیری متهم به محل اعزام شدند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه