مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

برخورد مقتدرانه پلیس با اوباش باقرشهر

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 6 نفر اراذل که اقدام به عربده کشی، شرارت، ضرب و جرح و ایجاد رعب وحشت در بین شهروندان در محدوده “باقرشهر” نموده بودند، خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سرهنگ “محمدقاسم طرهانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه اقدامات و رفتارهاي اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه مي‌شود؛ به نارضايتي مردم در اين رابطه اشاره و اظهار داشت: پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد افرادی نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند.

وی در ادامه با اشاره به شناسایی و دستگیری 6 شرور و اراذل و اوباش سابقه دار در عملیات هوشمندانه و مقتدرانه ماموران انتظامی کلانتری 175 باقرشهر افزود: شروران دستگیر شده که در 48 ساعت گذشته با نزاع و درگیری، عربده کشي و ضرب و جرح باعث رعب و وحشت در بین مردم شده بودند؛ در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهشان در محدوده “باقرشهر” دستگیر و در برابر اقتدار پلیس به زانو درآمدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه دستگيري اين شروران باعث رضايتمندي مردم و تقدیر آنان از عملکرد مقتدرانه پلیس را موجب گردید؛ گفت: متهمان دستگیر شده که دارای سوابق متعدد شرارت و سرقت می باشند جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ طرهانی در پایان با اشاره به اینکه برهم زدن نظم، امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است، تاکید کرد: پلیس اجازه جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه