مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

آتش سوزی آرایشگاه زنانه در میدان نماز

آتش‌سوزی آرایشگاه زنانه در مجتمع تجاری ۲۰واحدی با تلاش آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی مهار و خاموش شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری،ساعت 23: 06 دقیقه عصر روز گذشته، دوشنبه، به‌دنبال تماس‌های مکرر شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش‌سوزی در یک ساختمان تجاری در شهر ری، میدان نماز، خیابان امام حسین(ع)، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ آتش‌نشانان‌ ایستگاه‌های 90، 9 و نجات 17 را به‌همراه خودرو‌های پشتیبانی به محل حادثه اعزام کرد.

مهدی حکاکی؛ افسر آماده منطقه هفت عملیات در رابطه با این حادثه اظهار کرد: در یک ساختمان 20واحدی با کاربری تجاری، از قسمت پشت‌بام آن دود زیادی به بیرون زبانه می‌کشید که پس از بازدید و بررسی کامل مشخص شد دود متصاعدشده از پشت‌بام ناشی از آتش‌سوزی در طبقه اول با کاربری آرایشگاه زنانه از قسمت پاسیو است؛ آتش‌نشانان به‌سرعت ساختمان را بازدید و بررسی کردند و بنا بر اعلام ساکنین، ساختمان خالی از سکنه بود و محبوس‌شده‌ای در ساختمان وجود نداشت.

وی متذکر شد: پس از باز کردن درب واحد توسط نیرو‌های آتش‌نشان مشاهده شد مقدار زیادی لوازم و تجهیزات آرایشگری دچار آتش‌سوزی شده بود.

افسر آماده منطقه هفت عملیات خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله پس از رسیدن در محل حادثه با رعایت نکات ایمنی و قطع جریان برق و گاز ساختمان، پس از مجهز شدن به دستگاه تنفسی با استفاده از لوله‌های آبدهی آتش‌نشانی اقدام به جلوگیری از گسترش آتش‌سوزی کردند و شعله‌های آتش را مهار و خاموش کردند، همچنین علت بروز این آتش‌سوزی توسط کارشناسان آتش‌نشانی منطقه در دست بررسی است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه