مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

پایان دزدی های سارق موتورسیکلت های شهرری در تعقیب و گریز پلیس

جانشین فرماندهی انتظامی شهرری ازدستگیری سارق موتورسیکلت با 5 فقره سرقت در تعقیب و گریز پلیس در شهرستان ری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سرهنگ سیدرضا عمادالدینی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان ری، گفت: ماموران کلانتری 173 امین آباد شهرری، حین گشت زنی به یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک با یک سرنشین مشکوک شدند.

وی بیان داشت: ماموران بلافاصله برای بررسی موضوع وارد عمل شده و به راکب آن دستور توقف دادند، اما متهم بدون توجه به اخطار پلیس همچنان به فرار خود ادامه می داد که طی مسیر کوتاهی ماموران موفق شدند موتورسیکلت را متوقف و متهم را که قصد داشت به صورت پیاده فرار کند، دستگیر کردند.

سرهنگ عمادالدینی عنوان کرد: ماموران پس از بررسی  ارکان موتورسیکلت و استعلام از مرکز پیام متوجه شدند موتورسیکلت از یکی از شهرستان های همجوار به سرقت رفته است که در بازرسی از متهم، تعدادی آلات و ادوات سرقت کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیری شده ،به کلانتری انتقال و در بازجویی های پلیسی به 5 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: با شناسایی مال باختگان و دعوت از آنها، تحقیقات تکمیلی انجام و پرونده به همراه شکات و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه