مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بازدید میدانی وزیر کشور از ایستگاه مرکزی ستاد خدمات سفر و راه های مواصلاتی شهرستان ری

همزمان با ایام عید نوروز و افزایش حجم تردد وسایل نقلیه بویژه در مبادی ورودی و خروجی شهرها، احمد وحیدی وزیر کشور باحضور در شهرستان ری از وضعیت تردد خودروها در راه های مواصلاتی و نحوه ارائه خدمات توسط دستگاه های انتظامی، امدادی و خدمات رسان در قالب ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان ری بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری؛همزمان با ایام عید نوروز و افزایش حجم تردد وسایل نقلیه بویژه در مبادی ورودی و خروجی شهرها، احمد وحیدی وزیر کشور عصر چهارشنبه باحضور در شهرستان ری از وضعیت تردد خودروها در راه های مواصلاتی و نحوه ارائه خدمات توسط دستگاه های امدادی و خدمات رسان در قالب ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان ری بازدید کرد.

در این بازدید که باحضور سردار حسینی رییس پلیس راهور فراجا، مهدی باب الحوائجی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، بشارت معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسئولین دستگاه های خدمات رسان شهرستان انجام شد، وزیر کشور از وضعیت خدمات رسانی و برنامه های درحال اجرای دستگاه ها در محل ایستگاه مرکزی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان ری در محل عوارضی اتوبان تهران قم بازدید کرد.

وزیر کشور در پایان این بازدید میدانی با ابراز رضایت از نحوه ارائه خدمات و سطح آمادگی نیروهای انتظامی و امدادی در مجموعه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان ری، با تعدادی از رانندگان خودروهای عبوری گفتگو کرد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه