مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

پایان عملیات احداث تونل خط ۶ مترو

حفاری تونل مترو خط ۶ عصر امروز با خروج دستگاه حفار از زیر زمین پایان یافت و دو ایستگاه حرم حضرت عبدالعظیم (ع) و ایستگاه تبادلی شهرری در آینده نزدیک احداث خواهد شد

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ پایان طرح توسعه فاز جنوبی مترو و حفاری خط 6 مترو در شهرری ایستگاه پایانی خط 6 مترو در شهرری عصر امروز با خروج دستگاه TBM از زیر زمین اعلام شد.

ایستگاه حرم حضرت عبدالعظیم (ع) و تبادلی مترو و راه‌آهن در شهرری به منظور تبادل مسافر در خط 1، 6 و خط راه‌آهن در آینده‌ای نزدیک احداث می‌شود که این مرکز را به یک هاب حمل و نقلی فاخر در سطح خاورمیانه تبدیل خواهد شد که چنین مجموعه‌ای برای اولین بار در پایتخت ایجاد می‌شود.

این ایستگاه محل تلاقی خطوط حومه‌ای و ایستگاه سریع‌السیر تهران مشهد نیز خواهد بود که در آینده نیز خطوطی به سمت کربلا از این ایستگاه طراحی خواهد شد.

آیین پایان این عملیات عصر امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و مدیران شهری تهران و منطقه 20 در محل کارگاه ایستگاه پایانی خط6 برگزار و با فرمان شهردار تهران دستگاه حفار از زیرزمین خارج شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه