مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارق منازل دولت آباد شهرری در زمان سرقت دستگیر شد

در اتفاقی جالب یک سارق حرفه ای و سابقه دار منزل در محدوده دولت آباد شهرری در حین سرقت در دام پلیس شهرری افتاد .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، سرهنگ محمدقاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: 11 اسفند ماه امسال به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر  یک فقره سرقت منزل در محدوده دولت آباد شهرری بلافاصله ماموران کلانتری 167 برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران کلانتری دولت آباد در محل مشخص شد سارق درون منزل بوده و در حال سرقت می باشد.

سرهنگ طرهانی در ادامه تصریح کرد: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس، سارق که در حین سرقت متوجه حضور ماموران شده بود و قصد متواری شدن از آنجا را داشت در یک عملیات ضربتی دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

این مقام انتظامی افزود:  در این عملیات پلیسی خودرو متهم که دارای پلاک جعلی بود نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه متهم 34 ساله با سوابق متعدد در امر سرقت در استان های مختلف پس از انتقال به کلانتری به بزه ارتکابی معترف شد، گفت: تا کنون 5 مال باخته متهم را شناسایی کرده اند.

سرهنگ طرهانی با بیان اینکه  متهم جهت دستگیر شده با دستور قضائی برای کشف سایر جرائم احتمالی در اختیار  پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت بیان کرد:  پلیس با جدیت با حضور ضربتی در صحنه و انجام پیگیری های لازم جهت دستگیری عاملان جرم و ناامنی، با افرادی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را خدشه دار کنند برخورد می کند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه