مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

استاندار تهران: معرفی باقرشهر به عنوان الگوی توسعه ورزش و قهرمان پروری در استان تهران

استاندار تهران گفت: باقرشهر ظرفیت قهرمان‌پروری و توسعه ورزش قابل توجهی دارد، لذا به‌عنوان نمونه و الگوی قابل توجهی برای سایر شهرستان‌ها انتخاب شد که ظرفیت ورزشی آن در این رویداد به سایر شهرها معرفی و به عنوان الگو معرفی می‌شود.

0 216

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ علیرضا فخاری استانداری تهران در حاشیه آئین افتتاح جام “جوان پهلوان” در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد بزرگ و مهم و نقش آن در پرورش جوانان اظهار داشت: برای پرورش نسل جاری و نسل آینده، قاعدتاً باید بر پایه و مبنای جسم سالم و روح سالم تلاش کنیم که در این مسیر ورزش یکی از موضوعاتی است که کمک می‌کند روح و جسم هر دو سالم باشد.

وی افزود: ورزش زمینه‌ساز روح سالم است لذا تلاش همه مسئولین برای جوانان و توسعه کار فرهنگ و ورزش باید بیش از پیش مدنظر باشد و این رویدادها ابتکارات خوبی است که می‌تواند در کل کشور به‌عنوان الگو معرفی شود و به پرورش جوانان کمک شایان توجهی خواهد کرد.

استاندار تهران در ادامه با اشاره به میزبانی باقرشهر از بزرگترین رویداد ورزشی استان تهران گفت: در استان تهران از آنجا که باقرشهر ظرفیت قهرمان‌پروری و پهلوان‌پروری دارد، به‌عنوان نمونه و الگوی قابل توجهی برای سایر شهرستان‌ها انتخاب شد که ظرفیت ورزشی آن در این رویداد معرفی می‌شود.

فخاری با اشاره به آلودگی قابل توجه باقرشهر تصریح کرد: باقرشهر بیشترین میزان آلودگی در استان تهران را دارد اما سهم ورزش بیشتری دارد که این ظرفیت و استعداد را باید به مردم باقرشهر تبریک گفت.

وی با بیان اینکه باقرشهر از نظر استعدادها، قهرمان‌پروری و ظرفیت ورزشی دارای استثنائاتی نسبت به سایر شهرستان‌ها است، ابراز داشت: باید اقداماتی مانند این رویداد بزرگ که توسط شهرداری باقرشهر انجام شد، در سایر شهرستان‌ها نیز شکل بگیرد و باقرشهر نمونه و شروعی برای توسعه ورزش و فرهنگ ورزش و پهلوانی است.

استاندار تهران در پایان خاطرنشان کرد: جام “جوان پهلوان” متأثر از نگاه بلند مقام معظم رهبری در خصوص پهلوان‌پروری و قهرمان‌پروری در کشور است و جوان پهلوان به مصداق رزمندگان دوران دفاع مقدس است که جان خود را فدا کردند و امیدواریم که جوانانی با آن صفات نیز تربیت شوند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.