مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

شهردار باقرشهر: بزرگترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران در باقرشهر کلید خورد/ بضاعت ورزشی باقرشهر به نمایش گذاشته می‌شود

شهردار باقرشهر گفت: با وجود ظرفیت‌های ورزشی و ورزشکاران ملی و قهرمانان بنام در باقرشهر مدیریت شهری بزرگترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران را کلید زد و باقرشهر مسابقات نخستین دوره از جام “جوان پهلوان” را در 30 رشته ورزشی میزبانی می‌کند.

0 562

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، مرتضی همتی در آئین افتتاح جام “جوان پهلوان” ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی (ع) با اشاره به برگزاری رویداد بزرگ فرهنگی و ورزشی در باقرشهر اظهار داشت: تلاش کردیم تا در آستانه دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن امیدآفرینی در این شهر، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ورزشی را به نمایش بگذاریم.
وی افزود: با وجود ظرفیت‌های موجود ورزشی و ورزشکاران ملی و قهرمانان به نام باقرشهر مدیریت شهری به فکر افتاد تا بزرگترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران را در این شهر قهرمان‌پرور کلید بزند.
*رقابت 5 هزار ورزشکار از استان تهران
شهردار باقرشهر در ادامه گفت: رویداد بزرگ ورزشی و فرهنگی استان تهران امروز هم‌زمان با میلاد حضرت علی (ع) در بوستان عطر سیب باقرشهر افتتاح شد و بیش از 5 هزار ورزشکار از سطح استان تهران و حتی در سطح کشور در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.
وی ادامه داد: ظرفیت‌های موجود ورزشی در باقرشهر در سطح قابل قبولی قرار گرفته و هم اکنون توانایی برگزاری رقابت در بیش از 30 رشته ورزشی در باقرشهر وجود دارد.
شهردار باقرشهر یادآور شد: مراسم اختتامیه این رویداد بزرگ در 19 بهمن‌ماه و هم‌زمان با مبعث پیامبر (ص) برگزار می‌شود.

بضاعت قابل توجه باقرشهر در حوزه ورزش به نمایش گذاشته می‌شود

شهردار باقرشهر در ادامه گفت: به‌رغم اینکه باقرشهر در جنوب تهران قرار گرفته و به‌عنوان آلوده‌ترین شهر استان تهران و حتی کشور شناخته شد و مردم این شهر روزانه با مشکلات و معضلات زیادی مواجه هستند اما افتخارات، بضاعت و ظرفیت‌های قابل توجه ورزشی و صنعتی نیز در آن وجود دارد.

خیز بلند عمرانی و توسعه همه جانبه در باقرشهر


همتی در پایان با تأکید بر اینکه ظرفیت ورزشی باقرشهر پرچم جنوب شهر را بالا برده است، خاطرنشان کرد: در پی تحقق 200 درصدی در آمدی و با توجه به خیز بلند عمرانی که با مساعدت دستگاه‌های مسئول شکل گرفت، گام‌های مؤثری برای توسعه باقرشهر برداشته شده و امروز نیز شاهد رویدادی بزرگ در حوزه ورزش و فرهنگ هستیم تا این توسعه و پیشرفت در جوانب دیگری نیز نمود داشته باشد تا تمامی شهروندان از این اقدامات امیدآفرین بهره لازم را داشته باشند.
گفتنی است آئین افتتاح رویداد بزرگ ورزشی و فرهنگی استان تهران با حضور استاندار تهران، فرماندار ویژه شهرستان ری، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، بخشدار کهریزک، شهردار باقرشهر، مشاور و مدیرکل حوزه استانداری، مدیرکل امنیتی و انتظامی استاندار تهران، مدیر کل روابط عمومی استانداری، جمعی از قهرمانان ملی و چهره های شناخته شده ورزشی و فرهنگی و همچنین سایر مسئولین شهرستان ری در بوستان عطر سیب باقرشهر برگزار شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.