مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارق کارت های بانکی شهروندان در باقرشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق کارتهای بانکی شهروندان در باقرشهر خبر داد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،سرهنگ “محمد قاسم طرهانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت کارت بانکی در فروشگاه ها و مراكز خريد پرتردد در محدوده باقرشهر، بررسی موضوع به منظور شناسایی و دستگیری متهم یا متهمان در دستور کار ماموران کلانتری 175 این فرماندهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران این فرماندهی با انجام اقدامات پلیسی و هوشمندانه موفق به شناسایی سارقی شدند که در پوشش های مختلف اعم از میوه فروشی سیار، کمک به سالمندان و کم سوادان در مقابل دستگاه های خودپرداز پس از دریافت رمز، کارت های بانکی شهروندان را جا به جا کرده و سریعاً نسبت به برداشت از حساب آن ها اقدام می کرد.
فرمانده انتظامي شهرستان ری با اشاره به اینکه ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم را در مخفیگاه خود دستگیر کردند، اظهار داشت: متهم پس از انتقال به کلانتری توسط 6 مالباخته شناسایی شد که پس از انجام تحقیقات اولیه جهت بررسی دیگر ابعاد پرونده متهم تحویل پلیس آگاهی شهرستان شد.
این مقام انتظامی با بيان اينکه افراد باید هنگام خريد در صورت وجود افراد غير از اعلام رمز کارت بانکي خود به فروشنده خودداری کنند، خاطرنشان کرد از شهروندان درخواست می خواهیم که توصيه هاي پليس را در جهت پيشگيري از سرقت جدي گرفته و در صورت مشاهده و يا اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اعلام كنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه